2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو بگو معیارت چیه تا بگم خوبه یا بد

چه معیاری؟

من اطلاعات چندانی ندارم تو پایگاه بسیج فرمانده مون برگه تبلیغاتی داده بهم گفت اگه دوست داشتم ثبت نام کنم آزمونشو

2731
اونی که مد نظرمه نمیتونم بگم. ولی مثلا میتونی با ارشد بری دانشگاه آزاد درس عمومی بدی. مزایای خیلی به ...

شما تو حوزه علمیه درس خوندید؟

آخه بیشتر تدریس تو دانشگاه آزاد برای دروس عمومی واسه آقایون هستش

چه معیاری؟ من اطلاعات چندانی ندارم تو پایگاه بسیج فرمانده مون برگه تبلیغاتی داده بهم گفت اگه دوست د ...

من درباره حوزه جامعه الزهرا قم اطلاعات زیادی دارم

از خارج از کشور هم خیلی میان

بستگی داره به عنوان شغل بهش نگاه میکنی یا اینکه برای اوقات فراغت بری یا میخای علم دینی ات زیاد شه

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
شما تو حوزه علمیه درس خوندید؟ آخه بیشتر تدریس تو دانشگاه آزاد برای دروس عمومی واسه آقایون هستش

من تا سطح ۲ ادامه دادم بعد به خاطر بچه و خانواده ادامه ندادم رشتمو عوض کردم ولی دوستان خانومی که سطح ۳ رم گرفتن الان استاد دانشگاه هستن

البته حقوقش ناچیزه درساش هم خیلی سخته واقعا سخته من خودم به شخصه پیشنهاد نمیکنم 

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
من تا سطح ۲ ادامه دادم بعد به خاطر بچه و خانواده ادامه ندادم رشتمو عوض کردم ولی دوستان خانومی که سطح ...

خداحفظشون کنه بچه هاتونو

مگه به خانمای حوزوی هم حقوق میدن؟

بله شنیدم که دروس خیلی دشواری داره

خوابگاه و اینا میدن اگه بومی نباشیم؟بعد هزینه غذا و پخت و پز و اینا هم با خود طلبه س دیگه؟

خداحفظشون کنه بچه هاتونو مگه به خانمای حوزوی هم حقوق میدن؟ بله شنیدم که دروس خیلی دشواری داره خوا ...

سلامت باشی

اره حقوق میدن حقوقش در حد دبیری و اینا خود جامعه الزهرا رو دارم میگم که استخدام داره خود تو دانشکده شون

اون زمان من میرفتم خابگاه و ایناش رایگان بود غذا با خود داوطلب بود فکر کنم

بله غیر بومی هم قبول میکنن

میگم از افریقا امریکا المان روسیه چین خیلی میان خیلی دانشگاه بزرگیه

من خودم از رشت اومدم قم اینجا تو خابگاه میموندم

سلامت باشی اره حقوق میدن حقوقش در حد دبیری و اینا خود جامعه الزهرا رو دارم میگم که استخدام داره خود ...

آخه من شنیوم به طلاب خانم حقوقی نمیدن و فقط به آقایون میدن...

استخدامیاش چیا هست؟تو همون حوزه جامعه الزهرا مشغول میشه یعنی بعد استخدام؟

الان شما مشغول به تحصیل تو چه رشته ای هستید؟

ببخشید که اینقدر سوال میپرسما🥲❤

آخه من شنیوم به طلاب خانم حقوقی نمیدن و فقط به آقایون میدن... استخدامیاش چیا هست؟تو همون حوزه جامعه ...

بله خانوما هم حقوق دارن حداقل برای جامعه الزهرارو من خبر دارم که اینطوره

یک ازمون میگیرن و یه مصاحبه  تو همون حوزه ای که درس خوندن بعد از قبولی ازمون و مصاحبه میتونن همونجا مشغول به کار بشن

الان حقوق مشغول وکالتم

بله خانوما هم حقوق دارن حداقل برای جامعه الزهرارو من خبر دارم که اینطوره یک ازمون میگیرن و یه مصاحب ...

جسارتا شما چندساله بودید که رفتید جامعه الزهرا؟آخه شنیدم که برا گرعتن خوابگاه شرط سن داره ۱۸ تا ۲۰ ساله رو خوابگاه میدن

بله خانوما هم حقوق دارن حداقل برای جامعه الزهرارو من خبر دارم که اینطوره یک ازمون میگیرن و یه مصاحب ...

خیلی هم عالی انشاءالله که موفق باشید و پله های ترقی رو طی کنید

2706