2752
2734

وقتی سال دوازدهم بودم سر جلسه کانون بلند شدم اومدم بیرون دوتا دختر نشسته بودن ازم پرسیدن سال چندمته گفتم اول گفت خب خوبه حداقل هنوز بقیه از چشمت نیوفتادن راستی جز خودت کسی برات مهم نبشه پرسیدم چرا اینجوری گفتی گفت دوسال بمونی پشت کنکور میفهمی همه حرفا کشکن همهههه دارن تظاهر میکنن به خوب بودن تا قبول نشی شروع میکنن ب چزوندنت گفتم نهههههههههههههه فامیلای من اینجوری نیستن
اون سال قبول نشدم و با تک تک سلول هام حرفای اون دخترارو تو زندگیه ی سالم تجربه کردم و الان جز خانوادم کسی برام نمونده فهمیدم همشون فقط برای منفعت خودشونن . راستش فک میکردن من پزشکی رو میارم ولی نیوردم و مث بقیه باهام رفتار میکنن الان همراه با طعنه . اینم بگم ک خوشحالم ک پشت کنکور موندم شناختمشون واز الان جلوجلو بهتون بگم ک من پزشکی رو میارم امسال امااا شما دیگه حناتون پیشم رنگ نداره فامیلای گلم
پسسسسسسسسس فقط خودت برات مهم باشه بقیه فقط حرفن

برات صلوات فرستادم پزشکی قبول بشی❤️

تاریخ۱۴۰۳/۳/۱ خب چ بگم اومممم ساعت ۲۲:۲۲ نمیدونم چمه ولی دلم بدجور گرفته دلم مامانمو میخواد🥲                       تاریخ ۱۴۰۳/۳/۱۶ دعا کنین بتونم طلاق بگیرم حالم بده    میشه یه صلوات برام بفرستی؟❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید