2733
2739

عقد فامیل شوهرم دعوتیم بعد جاریم اینام دعوت کردن ، منو مادر شوهرم جفتمون با جاریم خوب نیستیم ، خداییش بخوام بگم در حق جفتمون خیلی بدی کرد با مادرش منو نفرین میکرد که بچه دار نشم از مادر شوهرم برنج و پول می‌گرفت میبرد میداد مامانش ، کلی حرف زده پشت سرمون خلاصه که تقریبا قطع رابطه ایم 

حالا مادر شوهرم میگه تو تالار با اونا تو یه میز نشینیم ، من گفتم زشته بلخره پسرت هست ناراحت میشه ، میگه نه 

نظر شما چیه؟ تازه میگه فقط به برادر شوهرم سلام بدیم من گفتم اینکارا چیه اگه رو در رو شدیم که میشیم به همشون سلام میدیم ، بلخره زشته جلو فامیل ! 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

شرکت نکنید بهتر از این هست که پای یک آدم سمی مجدد به روابط و زندگی تون باز بشه 

بهتره اگر شرکت کردین باهاش هم کلام نشید و رسمی باشید 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شرکت نکنید بهتر از این هست که پای یک آدم سمی مجدد به روابط و زندگی تون باز بشه  بهتره اگر شرکت ...

پس سلام نکنیم ؟

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2731

دعواهاتون و بذارید تو خونواده خودتون بمونه فقط

تو مراسم که کل فامیل هستن بنظرم زشته این حرکات

ودلم برا پسر ه سوخت که درگیر این خاله زنک بازیا شده و مادرش میگه با اونا نشینیم

او در بر و ایام به کام است...
دعواهاتون و بذارید تو خونواده خودتون بمونه فقط تو مراسم که کل فامیل هستن بنظرم زشته این حرکات و ...

می‌دونی از یه طرف هم مادر شوهرم حق داره زنه کم بدی نکرده 

2740
پس سلام نکنیم ؟

بله سعی کنید اصلا رو در رو نشید اما اگر شدین سلام نکنید 

به برادر شوهر تون هم سلام نکنید 

که بین شون سردی نشه و جاری تون بگه چرا با تو گرم بودن و با من 

حساب شما جداست از مادر شوهر 

مادر شوهر شما هم بزرگ تر هستن هم برادر شوهر شما پسرش هست ایشون میتونن سلام کنند یا نه 

اما شما یا باید با هر دو رسمی باشید 

یا به هر دو سلام علیک کنید 

حالت دوم بهتر بود در صورتی که جاری تون آدم سمی نبود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم عکس بقیه هدیه های روز دختر رو هم که گرفتید از پدر بزارید اگر میشه 😍

عزیزم لازم نیست 

البته درک میکنم توجه تون رو و خیلی ممنونم 🌹

اما هدیه که همیشه توی مناسب های مختلف  هست مثلا برای تولدم کلی هدیه گرفتم 

اما اون چیزی که این هدیه رو برام خاص قرار داد همون متن تاپیک بود که عرض کردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40