2752
2734

چند وقته خوابای + ه جده میبینم فکر کنم سر بچه اولمم هم ازین خوابا میدیدم😐 همش میگم واسه نی نیم نکنه بد باشه

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
دکترتون منع کرده؟؟

نه ولی میترسم رابطه داشته باشم چون بارداریه اولم هم جفتم پایین بود هم طول دهانه رحم کوتاه شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من از عنکبوت خیلی میترسیدم نصف شب خواب دیدم یکی یه کیسه گونی سرم کشید که توش عنکبوت بود نصف شب پریدم از خواب سرم رو میتکوندم فکر کن تنهام بودم،😬

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
من از عنکبوت خیلی میترسیدم نصف شب خواب دیدم یکی یه کیسه گونی سرم کشید که توش عنکبوت بود نصف شب پریدم ...

وای خوابای ترسناک خیلی بده🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40