2733
2734

دانشگاه 

مهمونی

خیابون 

کلاس 

سرکار

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                       goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
من ک با هر کی قصد جاست فرند کردم، تهش لاشی از آب در اومد حتی استاد دانشگاه بود بازم تهش زد جاده ...

والا ما ۳ ساله رفیقیم اصلا چیزی بینمون نشده و با قصد بدی صحبت نکردیم

مجازی آشنا شدیم

ولی حضوری هم دیدیم همو

مثلا اون روز میخواست بره کتونی بخره گف بیا باهم بریم

و...

بنظرم میتونه از رفیق دختر خیلی بهتر باشه

خیلی

اگر آدم درستی باشه*

بدنم خستس عجیب:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مجازی من یه دوستِ پسر دارم از شهر دیگست اصفهانیه😁

4ساله که باهم رفیقیم 

با اینکه من تو عمرم حتی رل نزدم یا با پسر ارتباط نداشتم اما اون مثل یه رفیق واقعیه برام من تو واقعیت حتی رفیق دخترم ندارم اما اون همیشه کنارم بوده به حرفام درد و دلام مشکلاتم همیشه گوش میده و منو میخندونه:)

ی همچین چیزی

باید به هم اعتماد کنن ، که با فداکاری برای هم این اعتماد قوی تر و با هر بار دروغگویی و خطا این اعتماد سست تر میشه

میدونی ؛ بعضی ها  وقتی که براشون کسل کننده میشی فقط دنبال بهانن‌ که ترکت کنن ، خوب می خوای بری برو دیگه ؛ گردن این و اون نداره ک 
اخه دیدم از تو شهر خودشون یا همون حضوری دارن 

دبیرستانی هستید ؟

میدونی ؛ بعضی ها  وقتی که براشون کسل کننده میشی فقط دنبال بهانن‌ که ترکت کنن ، خوب می خوای بری برو دیگه ؛ گردن این و اون نداره ک 

عموما دانشگاه اینجوریه

یعنی محیطش طوریه که همکلا س ها بعد یکی دوسال که باهمن و شناخت دارن صمیمی میشن و جاست فرند

تو کلاس ما الان چندتایی اینطورن

دقیقااا مث دوتا همجنس

ساعتای استراحت و باهمن

حتی سرکلاسا کنار هم میشینن

دردو دل میکنن

و...

او در بر و ایام به کام است...
[QUOTE=338933356]باید به هم اعتماد کنن ، که با فداکاری برای هم این اعتماد قوی تر و با هر بار دروغگوی ...

وقتی تازه دینی میخونی😂

بچه های نی نی سایت رو دست کم گرفتی 😅😅😅

ماشاالله همه گودرتمند😂

2706