2733
2734
بنظرم باید تو موقعیت قرار بگیری آخه پسرا بعضیاشون جلو دخترا خودنمایی کنن این کارا رو میکنن

متنفرم ازشون ، مثلا برای اینکه جلو دخترا خودنمایی کنن به قول شما ، ما رو خراب میکنن ، مثلا مسخره میکنن ما رو اونا هم می‌خندن،  

میدونی ؛ بعضی ها  وقتی که براشون کسل کننده میشی فقط دنبال بهانن‌ که ترکت کنن ، خوب می خوای بری برو دیگه ؛ گردن این و اون نداره ک 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

و وای به روزی که دخترا به حرفشون بخندن ، از اون موقع به بعدش فقط دلقک بازی در میارن نمیزارن درس رو هم گوش کنیم

میدونی ؛ بعضی ها  وقتی که براشون کسل کننده میشی فقط دنبال بهانن‌ که ترکت کنن ، خوب می خوای بری برو دیگه ؛ گردن این و اون نداره ک 
متنفرم ازشون ، مثلا برای اینکه جلو دخترا خودنمایی کنن به قول شما ، ما رو خراب میکنن ، مثلا مسخره میک ...

خوشحالم ک ی پسر فهمید نباید جلوی ی دختر اینجور باشه 

آخه بنظرم ار پسرا اولین چیزی ک تو چش میاد شخصیتشه نه مدل لباس پوشیدن یا هر چیز دیگ 

هر چند میدونی بعضی از دخترا هم هستن ک خودشون میخان نخ بدن کلا مشکل از دو طرفه ولی بعضیا همه رو مث هم میبینن

و وای به روزی که دخترا به حرفشون بخندن ، از اون موقع به بعدش فقط دلقک بازی در میارن نمیزارن درس رو ه ...

دقیقا من ک کلاس میرم تکی میشینم هر چند تا چند روز پیش من ردیف اول همیشه مینشستم ولی پسرا اومدن جارو گرفتن میرم آخر میشینم حس میکنم نمیفهمم طرف داره چی درس میده

خوشحالم ک ی پسر فهمید نباید جلوی ی دختر اینجور باشه  آخه بنظرم ار پسرا اولین چیزی ک تو چش میاد ...

ممنون ولی خیلی ها فهمیدن نه فقط من، راستش نباید اهمیت داد به اینجور چیزای کم اهمیت ، درسته آدم گاهی واقعا احساس تنهایی میکنه ، حتی تو تاپیکام هم هست😂 

ولییی تنهایی خیلی بهتر از بودن با بعضی هاست 

دقیقا من ک کلاس میرم تکی میشینم هر چند تا چند روز پیش من ردیف اول همیشه مینشستم ولی پسرا اومدن جارو ...

خوب به دبیرتون بگید یا مدیر اون اموزشگاه

اون مدیر اموزشگاه از اولش بهشون گفته ردیف اول جای دختراس ولی کسی نخاد نمی‌فهمه 

هعععی