2752
2734
عنوان

دوستان کیا شوهراشون حرف عاشقانه نمیزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1142 بازدید | 89 پست
راست میگی من اون اوایل زیاد نگفتم درسته حرفتون 

من شوهرم می‌گفت ولی خودم نمیگفتم اونم کم کم ترک کرد زن باید این چیزا رو مدیریت کنه الان فقط تکه کلامش خوشگل مثلا بجای اسمم میگه خوشگل وتمام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم شوهرم قربون صدقه نمیره زیاد درکل آدم سردیه

ماچون زدری پای کشیدیم،کشیدیم امید ز هرکس که بریدیم ،بریدیم   دل نیست کبوتر که چوبرخاست نشیند،ازگوشه بامی که پریدیم،پریدیم.  عمری باشه تلافی کنیم خوبی هارو چندبار بدی هارو صدبار  

ببین شوهر من خیلی قشنگ حرف میزنه و عاشقانه ولی فایده ای برام نداره خیانت کاره و بهترین حرفارو به بقیه ام گفته

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔

عزیزم باید بهش یاد  بدی همه مردا  که بلد نیستن شوهر من عزیزم هم نمیگف اولا چون بلد نبود سختش بود از بس خودم بهش گفتم عشقم عزیزم و قربون صدقه اش رفتم تا یاد گرف الان بعد 7 سال یچیزایی یاد گرفته میگ  

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
شوهر منم  قربون صدقه خیلی دلم میخواد 🫠🥴 البته میدونم از بیکاری این فکرا زده ب سرم

برو خودتو مشغول کن 

ماچون زدری پای کشیدیم،کشیدیم امید ز هرکس که بریدیم ،بریدیم   دل نیست کبوتر که چوبرخاست نشیند،ازگوشه بامی که پریدیم،پریدیم.  عمری باشه تلافی کنیم خوبی هارو چندبار بدی هارو صدبار  
2706