2733
2734
عنوان

مگه میشه یه ادم...

42 بازدید | 6 پست

انقدرررررررررر عالی و همه چی تموم باشه؟

خوشتیپ خوش هیکل خوشگل قد بلنددددد

هیچ ادمی رو به قشنگی سعید عزت الهی ندیدم  اگه پاتنرم مثل سعید عزت الهی نشه چی؟

چقدر حسودیم میشه به زن اینده اش

نمی‌شناسم چه کسیه

کلثوم اکبری هستمه ساکن ساری . مره جنون دست هداعه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندومبه. ندومبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندومبه.قرص هداعهههه قرص قننند ....با حوله ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فوتبالیست  مااااااااااااااااااااااااااااااااااه

رفتم دیدم حق داری راست میگی چقدر خوب بود 

کلثوم اکبری هستمه ساکن ساری . مره جنون دست هداعه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندومبه. ندومبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندومبه.قرص هداعهههه قرص قننند ....با حوله ...
دیدیییییییییییییی      

خیییییلی