2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوبه برو میوه ی شیرین بخر تو خونه بستنی درست کن حداقل قندش طبیعی باشه 

آرمی سن؟؟🌚💜

میرسه اون روز خوب(شاید)🕊🤍                                   مادر ارشد هفت فرزند به نام بنگتن،دکترای کره شناسی   وکیل مدافع حقوق دختران^^                                              تورک قیزیام🙌🐺
تو خونه کیک دارم تا حالا مقاومت کردم نخورم

خب کیک رو نخور برو از بیرون سه تا موز بخر یه نیم کیلو توت فرنگی بیار با شیر و یخ میکسش کن یه کوچولو کاکائو ۹۰ درصد بریز روش هم جیگرت حال بیاد هم زیاد رو رژیمت تاثیر نذاره

یا میتونی از این بستنی های کالری کم هم بخری 

مربی ما رسپی اینا رو میزاره 

دختر ترک 🥰 
آره تواممم؟؟؟ 🥲💜

آرهههه🤩

بایست کیه؟

میرسه اون روز خوب(شاید)🕊🤍                                   مادر ارشد هفت فرزند به نام بنگتن،دکترای کره شناسی   وکیل مدافع حقوق دختران^^                                              تورک قیزیام🙌🐺