2733
2734
عنوان

بعد از ۲ سال میخوام برم پدرم ببینم

335 بازدید | 17 پست

من پدر و مادرم جدا شدن چندین ساله بعد قبل این ۲ سال به زور مامانم راضی میکردم بابام ببینم من پیش مادرم زندگی میکنم بعدش یه ماجرایی پیش اومد برای مادرم بهونه شد کلا نذاره ببینمش الان بعد ۲ سال پدرم زنگ زده به مادرم که منو ببره همو ببینم مادرم نمیذاره

چیکار کنم اگه بگمم بابامه دوستش دارم میندازتمت بیرون😔😔

تو این دنیای پر از گناه تو قشنگ ترین ثواب باش🫂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

الهی😭😭😭

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... ادامه👈.     ببینید کی اومده خانم دکتر آیندتون❤ من صرفا برای اینکه اطلاعاتم در مورد بارداری زیاد بشه اینجا اومدم که بعد ها وقتی متخصص زنان زایمان شدم بتونم کمکتون کنم💙💙💙 لایک نکن برادررررر😠😬😬

ببخشید ولی به مامانت حق میدم 

من خیلی خودخاهم بچه‌هام باید مال خودم باشن

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏
ببخشید ولی به مامانت حق میدم  من خیلی خودخاهم بچه‌هام باید مال خودم باشن

ولی اگه بچه باباش دوست داشته باشه چی برات اصلا مهم نیست بهش چی میگذره؟

بفهمه بیچاره ام میکنه ۱۷ سالمه

از کجا میخواد بفهمه اما چرا بابات مسئولیت تو رو قبول نکرده که انقد نگرانی مامانت از خونه بیرونت کنه بابات بهت پول و اینا میده اصلا؟

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
از کجا میخواد بفهمه اما چرا بابات مسئولیت تو رو قبول نکرده که انقد نگرانی مامانت از خونه بیرونت کنه ...

بخاطره مامانم به زور حق حضانت گرفت 

پولم میده ولی مامانم قبول نمیکنه اصلا

بفهمه بیچاره ام میکنه ۱۷ سالمه

بگو اتفاقی دیدمش اگر فهمید. پدرته خوب. ادم دلش میخواد ببینه حتی اگه بدترین ادم باشه. یا خودت قرار بزار بیرون ببین بعد بگو اتفاقی دیدم یا به خاله ای مادر بزرگی. کسی که زبون مادرتو میفهمه بگو بهش بگه بزاره برو ببینش

2706