2733
2734
عنوان

دنباله لباس عروسم بلنده به نظرتون؟

131 بازدید | 12 پست

بچه ها من دوست دارم دنباله لباس عروسم خیلی بلند و باشکوه باشه حالا سختیشو فاکتور میگیریم

مزون لباس عروسم گف ۱۲۰ کافیه و خیلی بلنده به نظرتون خوبه؟؟؟ یا بیشترش کنم لطفا بدون مسخره بازی بگید ۱۲۰ سانت بلنده یا نه

به سمت بیکران و فراتر از آن...🧸💚                                            پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی🦋🤸‍♀️🌱                  حتی معجزات هم کمی زمان میبرند....🌈✨

منم لباسم دنباله داشت سخت نبود یه بندینگ داشت میذاشتن دور مچم موقع رقص و اینا 

یک و بیست به نظرم یکم زیاد میشه معمولش همون یک و بیست هست؟

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!
منم لباسم دنباله داشت سخت نبود یه بندینگ داشت میذاشتن دور مچم موقع رقص و اینا  یک و بیست به نظ ...

بر شما چند سانت بود؟ معمولیش ۸۰ فکر کنم

به سمت بیکران و فراتر از آن...🧸💚                                            پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی🦋🤸‍♀️🌱                  حتی معجزات هم کمی زمان میبرند....🌈✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلیقه ها مختلفه، به نظر من یه دنباله دراز هیچ شکوهی نداره

اگر هم فقط واسه عکاسی میخوای و جشن نداری یه بحث دیگه س، چون تو تالار واقعا چیز بیخود و دست و پا گیری میشه

دنباله لباس من ۳۰ سانت بود هزار بار لگد سد

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731
سلیقه ها مختلفه، به نظر من یه دنباله دراز هیچ شکوهی نداره اگر هم فقط واسه عکاسی میخوای و جشن نداری ...

اره میفهمم واقعا سخته ولی خب باشکوههه 

دنبالت ۱۰ سانتم از بر من بیشتر بود حالا بلند بود خیلی یا معمولی؟

بر شما چند سانت بود؟ معمولیش ۸۰ فکر کنم

اصلا یادم نمیاد برای هشت سال پیشه اما یادمه دنباله دار محسوب میشد دنبالش هم کم نبود ولی اینطور هم نبود اغراق آمیز باشه!

ولی واقعا لباسو با شکوه می‌کنه مخصوصا با تور بلند

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!
بلنده ،مگر اینکه بالای دامنت یک گیره داشته باشه موقع رقصیدن دامنت کوتاه کنی لباس من اینطوری بود خیلی ...

بر شما چند سانته ؟ پس ۱۲۰ بلنده؟

اصلا یادم نمیاد برای هشت سال پیشه اما یادمه دنباله دار محسوب میشد دنبالش هم کم نبود ولی اینطور هم نب ...

اره من تورمم میخام اندازه دنبالم بدم و عرضشم زیاد کلا بیوفته پشت لباسم خودشم پر سنگ و نگین باشه خیلی استرس دارم

اره میفهمم واقعا سخته ولی خب باشکوههه  دنبالت ۱۰ سانتم از بر من بیشتر بود حالا بلند بود خیلی ی ...

۱۳۰ نبودا، ۳۰ سانت بود

خب میگم از نظر من اصلا باشکوه نیست. مگر اینکه ساقدوش داشته باشی که کل مراسم وظیفه ش فقط نگه داشته ن دنبالت باشه. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
اره من تورمم میخام اندازه دنبالم بدم و عرضشم زیاد کلا بیوفته پشت لباسم خودشم پر سنگ و نگین باشه خیلی ...

خیلی خوب میشه