2752
2734

با ماهی پنج تومن چه طلایی بخرم؟ ربع سکه...پارسیان...دست دوم...شکسته؟ 

البته اینم بگم اصلا طلا ندارم...حتی گوشواره ندارم...دوست دارم طلا بگیرم استفاده کنم...اما پولم ندارم یه جا مثلاً یه النگو یا گوشواره بخرم...می‌خوام پنج تومن پنج تومن جمع کنم بگیرم

روضه ندارد تنی که سر ندارد؟؟...تنی که جای بوسه مادر ندارد؟؟!!!😢😢💔💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه طلای دست دوم بخرم استفاده کنم...یا فقط واسه پس انداز نگهش دارم؟ مزیت طلای دست دوم چیه اصلا

2731
میشه طلای دست دوم بخرم استفاده کنم...یا فقط واسه پس انداز نگهش دارم؟ مزیت طلای دست دوم چیه اصلا

میشه استفاده کرددیگ اجرت نمیگیرن ازت زیاد ولی طلافروش بمن گفت بهتره دستبندوالنگورو نوبخری

طلای دست دوم و از یه آدم مطمئن بگیر که سود کمتری ازت بگیره .خب نسبت به طلای نو هم از مد افتاده ترن هم یه مقدار کهنه ولی برا پس انداز و استفاده خوبه.ارزش داره بخری.

میشه استفاده کرددیگ اجرت نمیگیرن ازت زیاد ولی طلافروش بمن گفت بهتره دستبندوالنگورو نوبخری

چرا ؟

طلای دست دوم و از یه آدم مطمئن بگیر که سود کمتری ازت بگیره .خب نسبت به طلای نو هم از مد افتاده ترن ه ...

آخه من واسه پس انداز نمی‌خوام واسه استفاده می‌خوام...میشه پولم رو بدم ربع سکه...بعد بفروشم بدم مثلاً دوتا النگو یا یه تک پوش؟ اونوقت سکه ها روموقع فروش اجرت کم‌نمیکنن ازش؟

چون کلااجرتشون کمه واینکه دستبندوالنگوروتمیزمیکنن ازوزنش کم میشه

در کل طلای دست دوم ارزونتره؟