2737
2734
عنوان

خدایا سپاس💫🌻

| مشاهده متن کامل بحث + 1029 بازدید | 202 پست
اینجا که کسی نبود کلا ۵ نفر نبودن پس نگران نباش 

بعله خود شخص شما اصلا چرا باید یه ذهن بد از من داشته باشین وقتی ک کوچکترین خطا نداشتم 

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من گفتم خطا کردین؟

بعله داری میگی ضما دو نفرین شما همو میشناسین کاربریشو میدونی ب هناس میگی عکس فیک زیادع اعتماد نکن والا من کاربر قدیمی با چهار تا کاربری هستم همه دوستامن همه کاربریامو میدونن یکسر اینجا در حال چتم باهاشون...من بخوام با کسی حرفی بزنم میرم خصوصی نمیرم نمیام تو‌تاپیکا ک شما بیای اینجوری بگین پس بدونین قضاوت نا بجا بود

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
اینجا یه چیزایی دیدم که آدم شاخ درمیاره هیچکس قابل اعتماد نیست حتی اونی که خودشو یه زن مذهبی با دو ب ...

ممنون خییلی شیک مجلسی و منو مییگیین عب نداره راحت باشین

2731
ممنون خییلی شیک مجلسی و منو مییگیین عب نداره راحت باشین

اععع ول کن باباحوصله داریااا اسی منظوری نداشت ابجی به دل نگیررر🥰

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
چی بگم؟

ی زن مذهبی با دو تا بچه ممکنه مرد باشه.....خدا وکیلی پرسیدم خدددداااااییی شما فک میکنین من با اون ارتباط دارم یا مرد هستم فقط یک کلمه و تمام

اععع ول کن باباحوصله داریااا اسی منظوری نداشت ابجی به دل نگیررر🥰

ن خب میگ ی زن مذهبی با دو تا بچه مرد هستش منظورش منم ب همون کربلایی ک رفتم تاپیکش هس نمیدونم تو کدوم کاربریمه هیچکدوم از این حرفا برا من درست نیست 

2740
ی زن مذهبی با دو تا بچه ممکنه مرد باشه.....خدا وکیلی پرسیدم خدددداااااییی شما فک میکنین من با اون ار ...

نه عزیزم معلومه نداری

ای احسان دربه در😠چه شری درست کردی

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
نه عزیزم معلومه نداری ای احسان دربه در😠چه شری درست کردی

بابا من سابقه احسان و ارتباطش با اسی نمیدونم اما من خیلی معمولی چت شوخی باهاش داشتم همون پسر ترسناک تاپیکی بیاد شوخی میکنیم دیگ نمیدونم چی شد این شد.....و در ضمن احسان هیچ‌سنمی با من نداره همون تاپیکه اگ‌ سنم داشت میرفتیم پی وی ن تو تاپیکت

ی زن مذهبی با دو تا بچه ممکنه مرد باشه.....خدا وکیلی پرسیدم خدددداااااییی شما فک میکنین من با اون ار ...

من گفتمش به کسی اعتماد نکن همین شمارو هم نمیشناسم لابد همینجوره که شما میگین زن متاهل و دوبچه 

نه عزیزم معلومه نداری ای احسان دربه در😠چه شری درست کردی

فقط این داداشت خیلی حق ب جانب منو قضاوت کرد ازش راضی نیستم 

من گفتمش به کسی اعتماد نکن همین شمارو هم نمیشناسم لابد همینجوره که شما میگین زن متاهل و دوبچه 

دست شما درد نکنه منو نمیشناسی خواهشا نظر نده بیا تاپیکا ببین دوستام میگن اسم همسرمو برو شامشو بده ناهارشو‌ بده تازه وارد نیستم ک ....فقط برا شما نخواستم سو تفاهم باشه

ن خب میگ ی زن مذهبی با دو تا بچه مرد هستش منظورش منم ب همون کربلایی ک رفتم تاپیکش هس نمیدونم تو کدوم ...

الان مگه دادگاهیت کردن من از کجا بدونم کربلا رفتی عکس کربلات رو به هناس خانم نشون بده تمام شکها برطرف میشه

2706