2733
2734
عنوان

یکم حرف بزنیم راجب شغل جدیدم

85 بازدید | 12 پست

من یک سال مشاور فروش تلفنی ی هلدینگ بزرگ بودم اسم نمیبرم میشناسین 

مخاطبم قبلن خانوما بودن 

الان ب دوتا چالش خوردم یک این که الانم همون شغلو دارم مشاور فروش تلفن ی هلدینگ دیگم این مجموعه الانم خیلی بزرگ تر از مجموعه قبلیه و تنها فرقش اینه که مخاطب اقا هم در کنار خانم دارم 

و روند کارش اینه که باید احساس نیاز ایجاد کنم توی مشتری تخریبش کنم که فک کن حتمن باید کاری ک من میگمو بکنه که به موفقیت برسه با اقایون نمیتونم ارتباط بگیرم انگار میترسم با اقا جماعت برم تو تماس تخریبشون کنم از تکنیک گٌل و چَک استفاده کنم خیلی پرزنتش برام سخت شده 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گل و چک چیه

گل و چک ینی درد و درمان مشتری و تخریب میکنی مثلن میگه من این مشکلو دارم بهش میگی خب این مشکلت الان باهاش کنار میای ده سال دیگ چی از ضعفش تخریبش میکنیم یجوری که بره توی فکر بعد ازت میپرسه خب چیکار کنم بهش درمونو نشون میدی میگی باید این محصولو بگیری اموزش ببینی که از این مشکلت رهایی پیدا کنی 

خیلی هاشون نقاط ضعف خودشونو نمیتونن کنار بزار باید نقاط ضعفو به چشمش اورد تخریبش کرد یکاری کنی که بگه واقعن این نقطه ضعف منه

2731
یعنی گولشون بزنی برا خرید محصول 

چرا گولشون بزنی محصولی که بدردشون میخوره مشکلشونو حل میکنه که گول زدن نیس 

نیاز دارن ولی خیلیاشون نمیخان تغیر کنن نمیخان خودشونو اپدیت کنن 

متاسفانه خیلی از آقایون اینجور مواقع واسه خودشیرینی هم که شده خودشون در خودشون احساس نیاز به اون محصول رو‌ایجاد میکنن😐

بر اساس ‍# تجربه_کوتاه_مدت_خودم 😐

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
متاسفانه خیلی از آقایون اینجور مواقع واسه خودشیرینی هم که شده خودشون در خودشون احساس نیاز به اون محص ...

وقتی بخان پول زیاد بدن نمیکنن وقتی بهشون میگی بیست ملیون پول محصوله زیر در رویی میکنن 

ولی خانوما من از ی خانومی صد ملیون پول گرفتم سال پیش تو ی روز سی تومن پورسانتم شد چرا چون بهم اعتماد داشت میدونست که این صد تومنو بزاره میشه سیصد تومن میشه ی ملیارد سرمایه گذاری میکنه اما اقایون اصلن انگار از تن خرس میخای مو بکنی 

نمیدونم من از اول بهم گفتن تکنیک گل و چک 

نسبت به بقیه شغلا فکر می‌کنی سخته یا آسونتر با توجه به درآمد 

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .

کنجکاو شدم بدون فروش چ محصولیه؟

از دوران خوارزمشاهیان من در نی نی سایت خواننده خاموش بودم😂اگه دوست داشتی واس حل مشکلاتم ی صلوات بفرس🙃یخ زیر لب گفت :(چه فایده که زندگی کنی و کسی را دوست نداشته باشی ؟چه فایده که کسی را دوست داشته باشی ولی نگاهش نکنی!) روزها یخ به آفتاب نگاه می کرد. خورشید و درخت می دیدند که هر روز کوچک و کوچک تر می شود. یخ لذت می برد ،ولی خورشید نگران بود. یک روز که خورشید از خواب بیدار شد تکه ی یخ را ندید. نزدیک شد. از جای یخ ،جوی کوچکی جاری شده بود. جوی کوچک مدتی که رفت، توی زمین ناپدید شد. چند روز بعد، از همان جا، یک گل زیبا به رنگ زرد، به شکل خورشید رویید.هر جایی که آفتاب می رفت، گل هم با او می چرخید و به او نگاه می کرد.گل آفتاب گردان هنوز خورشید را دوست دارد، او هنوز عاشق خورشید است. ❤️✨