2752
2734
عنوان

حمام و دسشویی در پریودی 🥲

155 بازدید | 18 پست

من نامنظمه یهو سه چهار ماه نمیشم باز دوباره میشم با درد شدید الان حموم و دسشویی ک میخام برم  ضرر ک نداره ؟؟؟

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 

نه

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ضرر ک نداره اما حواست باشه زیاد طولش ندی حمام رو ، ایستاده دوش بگیری و وقتی میای بیرون سردت نشه

مخصوصا دستشویی مگه میشه نرفت؟

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
حمام نرو

امروز مجبور شدم برم  

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 
چرا دسشویی بری کیست و عفونت میگیری. نگه دار دسشوییتو تا پریودت تموم بشه

منظرم اینه تنظیم آب یه سری میگن آب کم بزنین نزنین خوب اینکه نمیشه

ضرر ک نداره اما حواست باشه زیاد طولش ندی حمام رو ، ایستاده دوش بگیری و وقتی میای بیرون سردت نشه مخص ...

منظورم آب بود   

2706