2752
2734

من سال 92 ازدواج کردم دوتا بچه دارم که میخوام بدم باباشون و قرار نیست با من باشن

مهریه هم نمیخوام فقط میخوام زودتر تموم بشه همه چی اگه تجربه دارید ممنون میشم راهنماییم کنید

سیاسفیده آره همینِشِ که قشنگه🤍🖤

توافقی

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙

منم حاظر بودم از مهریه و حتی بچهامم بگذرم اما طلاقم نداد

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببخشید من از زندگی شما ندارم و قصد قضاوتم ندارم..ولی اون بچه ها هیچ گناهی نداشتن و ندارن خب:)

اونا قراره قربانی اشتباه شما بشن و توی سرنوشتشون تاثیر بزرگی خواهین گذاشت💔🙂

میرسه اون روز خوب(شاید)🕊🤍                                   مادر ارشد هفت فرزند به نام بنگتن،دکترای کره شناسی   وکیل مدافع حقوق دختران^^                                              تورک قیزیام🙌🐺
وکالت تام در طلاق به شرط بذل مهریه و حق حضانت بگیر به همراه درخواست همسر بنا بر رضایت به طلاق کارت ی ...

کجا مراجعه کنم عزیزم دفتر ثبت اسناد؟ 

خب عزیزم برای اقدام باید کجا برم؟

بهتره از طریق وکیل درخواست بدی به دادگاه وگرنه شورای حل اختلاف شما رو میفرسته پیش مشاور و یه پروسه بیخودی داری

اما وکیل با دادخواست عدم سازش کارت رو جلو میندازه

توافقی‌.بگو نه مهریه میخوای نه نفقه نه بچه.

اول با سند ازدواج میری دفتر خونه ای ک عقد کردی از اونجا اقدام میکنی.و بعد دفتر قضایی تو سامانه ثنا کاربری ایجاد میشه.بعد.ولی نخواد طلاق بده نمیشه.مگر ی دلیل محکمه پسند مث خیانت د بین باشه

ببخشید من از زندگی شما ندارم و قصد قضاوتم ندارم..ولی اون بچه ها هیچ گناهی نداشتن و ندارن خب:) اونا ...

مرسی از پیامت عزیزم ولی بودنم بیشتر بهشون صدمه میزنه جو و محیط خوبی نمیبینن از منو باباشون عشق رو یاد نمیگیرن و بیشتر اذیت میشن

2706