2752
2734
عنوان

دزدی فامیل از یخچالمون

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 42 پست
وا اینکه دزدی نیست گشنش بوده نمیتونست فتوسنتز کنه که

اخه جعبش دو کیلو بود چرا خالی کنه خب قابلمه رو میبرد زشته اینجوری که

گذشته قدرتشو نداره آیندتو خراب کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بابا نصفش تموم شده تا دیشب ساعت سه من بیدار بودم همه چی مرتب بود. این بار کرده رفته

حتما نسبتش انقد نزدیک هست که همچین کاری کرده. به مادرت بگو ببین نظر اون چیه اگه از فامیلایه خودش باشه قطعا باهات دعوا ام میکنه

تقاص کاری که با من کردی رو بغل اون پس میدی...

گشنش نشده این ساعت ده رفت خوابید. شش صبح بلند شده جعبه رو خالی کرده با خودش برده اونم بیخبر بعد تهش دوتا دونه نگه داشته خب زشته اینجوری

احتمالا فقیره خجالت کشیده بگه 

نه بابا ببین ما ده پونزده سال باهم زندگی کردیم. حتی از کیف بابامم دزدی کرده یکی دوبار مامانم فهمیده گفته پول میخوای بخودمون بگو

ناراحت نباش .اینم اسمش دزدی نیست .حتما راحت بوده باهاتون که رفته خورده ...چون گفتی قبل از بیدار شدن همه رفته خورده .خب باید چه کار میکرد مثلا میومد بیدارتون میکرد می‌گفت من گشنمه میتونم برم از یخچالتون غذا بخورم

برو بابا گدا گشنه

عزیزم بخون بقیه حرفارو 

شیرینی فدای سرش بحث اینه که خبر نداده 

تا الانم سابقه داشته وقتی با هم زندگی میکردیم از کیف مامان یا بابام بی اجازه پول ورداشته گفته لازم دارم

گشنش نشده این ساعت ده رفت خوابید. شش صبح بلند شده جعبه رو خالی کرده با خودش برده اونم بیخبر بعد تهش ...

بابا شاید بجایه صبحونه با چایی خورده رفته

تقاص کاری که با من کردی رو بغل اون پس میدی...
ناراحت نباش .اینم اسمش دزدی نیست .حتما راحت بوده باهاتون که رفته خورده ...چون گفتی قبل از بیدار شدن ...

نه اگه گشنش بود غذا میخورد جعبه دوکیلویی رو خالی کرده بی اجازه

2706