2752
2734
عنوان

دزدی فامیل از یخچالمون

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما یه ظرف شیرینی تو یخچالمون باشه ده بار با چایی و شربت به مهمون تعارف می کنی تا تموم بشه 

من نمی دونم  چه نسبتی باهاتون داشته ولی اسم این کار دزدی نیست 

ببین چقدر تو خونه شما گشنگی کشیده بدبخت مجبور شده 

آدم ظرف غدا میدن بیرون برای فقرا 

تو یه مهمون و تو خونت نمی تونی ببینی ؟؟

ما یه ظرف شیرینی تو یخچالمون باشه ده بار با چایی و شربت به مهمون تعارف می کنی تا تموم بشه  من ...

بابا گشنگی چیه میگم سابقه دزدی داره 

خدا شاهده واسش غذای فرداشم بستیم صبحونه کنار گذاشتیم. 

جعبه به اون بزرگیو خالی کرده برده آخه چه معنی داره؟

سر شام هم کلی غذا خورد میوه و شیرینی بعدش آوردیم

گذشته قدرتشو نداره آیندتو خراب کنه
عزیزم بخون بقیه حرفارو  شیرینی فدای سرش بحث اینه که خبر نداده  تا الانم سابقه داشته وقتی ...

چقد مودبی استارتر خوشم اومد🌹🌹🌹

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
ما یه ظرف شیرینی تو یخچالمون باشه ده بار با چایی و شربت به مهمون تعارف می کنی تا تموم بشه  من ...

والا شما یجا دعوت شی یواشکی وقتی همه خوابن اینقدر ضایع جعبه و قابلمه های غذاشونو خالی نمیکنی فردا ببری 

ما رسم داریم هر چی تو یخچال از میوه تو کمد از تنقلات داریم میاریم رو میز عسلی بزرگ میچینیم.

و طرف رفت اتاق بخوابه دقیقا باز از همینا و ی پارچ آب می‌بریم واسش.

حتی ی رسم خوبی ترکمن های عزیز ک سنی هم هستن 

اینه کلی خوردنی واست میذارن روی یک سفره تو اتاقت کلی غذا و تنقلات .خودشونم محل رو ترک میکنن بدون رودربایستی بخوری‌

حالا تو نی نی سایت آبروشو بردی البته ما نمی‌شناسیم تو اقوام نگو‌

ما رسم داریم هر چی تو یخچال از میوه تو کمد از تنقلات داریم میاریم رو میز عسلی بزرگ میچینیم. و طرف ر ...

نه تو فامیل معروفه همه میدونن و میشناسن ذاتشو

صدتا جلوش بذاری چشمش به منبع اصلیه 

پونزده سال تو یه ساختمون بودیم دیدم کاراشو

چقد مودبی استارتر خوشم اومد🌹🌹🌹

لطف داری

یه عده فکر میکنن من از خوردنش ناراحتم نمیدونن آقا طرف بمن میگفت من همشو میاوردم نه اینکه همه چی جلوش پر بوده صبح علی الطلوع بره بیخبر غذایی که کنار گذاشته بودم و به اندازه دونفر ورداره و جعبه رو یواشکی خالی کنه با اینکه واسش هم صبحونه کلی گذاشتیم هم ناهار 

نسبتش چیه حداقل بگو تا قصاوت نشی

قصاوت بشه یانه چ  ربطی ب نسبت داره

برافضولیت بهونه دیگ بیار خب🤣

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
موقع بحث ریپلای نمیخونم دیگه🤣😘🖐