2752
2734

گربه سگ غریزه ی شکار دارن چرا باید سر گنجشک زخمی کزدن و.‌. بزنیمشون؟

جاش حیوون زخمیو درمان کنیم میمیریم؟نه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اکثر کسانی که جزو قاتلان زنجیره ای و‌متجاوزان هستند در کودکی و نوجوانی با آزار حیوانات شروع کردن....علم ثابت کرده کسانی 

که به ضعیف ترین ها رحم نمی کنند از نظر روانی دچار مشکل هستند اون موجود ضعیف تر حیوان باشه یا انسان فرقی ندارد ...کسانی که از نظر روانی و اخلاق و شخصیت سالم هستند آزار و رنج هیچ موجودی رو تاب و تحمل نمیارن مخصوصا کودکان و حیوانات که واقعا ضعیف هستند و زبانی برای اعتراض و درخواست کمک ندارند 

کی گفته مشکلی نداره؟؟؟

عزیزم سگ وگربه وپرنده همونقدرکه نازنوازش متوجه میشه کاربدکردنم متوجه میشن تویکباردعواش نکنی فک میکنه کارخوبی تکرارمیکنه شنیدی میگن بچم عزیزتربیتش عزیزترسگ وگربه وپرندم توخونه مثل بچه میمونن تاشکمش سیرتاوقتی ازکوچکی تربیت شد مطمنن غریزه شکارشم کم شد