2752
2734
عنوان

تاخیر4ماه پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 293 بازدید | 59 پست
آهان  پناه برخدا امیدوارم خدا کمک کنه به همه به من و همسری هم کمک کنه

انشالا بهترین ها برات پیش بیاد 🙏

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
باشه گلم

موفق باشی.

از اون آمپول پروژسترون هم نترس. هورمون زنانست خیلی هم خوبه. یه اصلاح سبک هم داشته باش.

انشاالله تاپیک مادرشدنتو ببینم🌹

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
جاریم باردار شده خیلی کلاس میذاره و پز میده  واقعا دلمو شکسته

امان از دست بعضی ها که فقط فکر میکنن خودشون میتونن بزان و بچه دار بشن و با حرفاشون دل بعضی ها رو میشکونن 

توجه نکن اصلا بهش استرس هم از خودت دور کن و بی خیال باش 

انشالا بعد از سونو و پیگیریت باردار میشی عزیزم 🙏

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
امان از دست بعضی ها که فقط فکر میکنن خودشون میتونن بزان و بچه دار بشن و با حرفاشون دل بعضی ها رو میش ...

ان شالله ممنون گلم 

واقعا نمیدونم چطور دلش میاد من هیچوقت چیزی رو به کسی پز نمیدم

ان شالله بچه اونم سالم بیاد بغلش 

ان شالله ممنون گلم  واقعا نمیدونم چطور دلش میاد من هیچوقت چیزی رو به کسی پز نمیدم ان شالله بچ ...

خدا به دل مهربونت نگاه می‌کنه عزیزم شک نکن 🙏🌹

منم چند ماهه نمیشه اخرین بار برج ۹ شدم من مث اسی بی بی منفی بود نمیدونم چیکار کنم ☹️ کمرم اینا خیلی ...

عفونت نداری

من قبلا دوماه به خاطر عفونت عقب انداختم قرص مترونیدازول که خوردم اومد

منم چند ماهه نمیشه اخرین بار برج ۹ شدم من مث اسی بی بی منفی بود نمیدونم چیکار کنم ☹️ کمرم اینا خیلی ...

وای منم کمر درد دارم الان اشتباه کردم یه قاشق دونه اسفند خوردم زیر دلم درد میکنه اما تو نخوریا ممکن ضرر داشته باشه

تنبلی داری؟

2706