2733
2734
عنوان

مردی ک عاشقشم

179 بازدید | 26 پست

من جداشدم اونم جداشده من بچه دارم اون نداره ازم میخواد باهاش رابطه داشته باشم اما من نمیتونم روابط آزاد داشته باشم میگه صیغه بخونیم بعد رابطه برقرار کنیم اما من اینم نمیتونم

از طرفی عاشقش شدم برام سخته ردش کنم اما اون میگه حداقل تا ده سال دیگه ب ازدواج فک نمیکنه و میگه نمیخاد بهم وعده الکی بده و رابطه ما برای برآورده شدن نیازهاشه خیلی صریح گفت و آدم بسیار متشخص و صاحب قدرتیه نمیتونم ازش بگذرم نمیتونم هم قبول کنم ک منو برای رابطه فقط میخواد بنظرتون میشه ک اونم عاشقم بشه؟میشه منو برای ازدواج بخواد؟؟؟من واقعا دوستش دارم

وای خدااااا لطفا ادامه نده دیگه بابا این زن بازه مشخصه دیگه 😂😂😂ازیناس ک سراغ زنای مطلقه میرن تا سو استفاده کنن چون باکره هم نیست براشون دردسر نداره

براتون آرزو میکنم هیچ وقت حروم نشید ، حروم آدم اشتباه ، مکان اشتباه ، رشته اشتباه و ... :)                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بعد از رابطه براش تموم خواهی شد اگر روابط غیرعرف برلت مهم نبود ونیاز خودتم برات مهم بود میگفتم توام برو باهاش حال کن ولی ایشون صراحتا به شما گفته برا ازدداج نمیخوامت 

اصلا اینطور نیست من میشناسمشون.آدم هرزه ای نیست

عزیزمم چرا اینقدر اصرار داری بگی هرزه نیست خودتو گول نزن چون بهش علاقه داری ازش دفاع میکنی خودش صاف تو روت گفته دنبال چیه 

براتون آرزو میکنم هیچ وقت حروم نشید ، حروم آدم اشتباه ، مکان اشتباه ، رشته اشتباه و ... :)                
از کجا معلوم ردش کنم پشیمون نشم؟

خوبه خودش داره راحت و واضح میگه فقط برای س.ک.س میخوامت.

ناراحت نیستی ازش؟ هنوز عاشقشی؟

حـٰالِ مـَـن خــوب است... امـّا تــو بٰاور نَکـن...
بعد از رابطه براش تموم خواهی شد اگر روابط غیرعرف برلت مهم نبود ونیاز خودتم برات مهم بود میگفتم توام ...

آره ولی خودش میگه نمیخام فقط رابطه داشته باشیم و تمام بشه میگه میخام پارتنرم باشی 

سوال من اینه آیا بنظرتون همچین آدمی ک خیلی هم صاحب منصب وقدرته و شدیداً مغروره میشه عاشقم بشه؟

عزیزمم چرا اینقدر اصرار داری بگی هرزه نیست خودتو گول نزن چون بهش علاقه داری ازش دفاع میکنی خودش صاف ...

شاید همینطور باشه اما ...من واقعا بعد مدتها عاشق یکی شدم

عزیزمم چرا اینقدر اصرار داری بگی هرزه نیست خودتو گول نزن چون بهش علاقه داری ازش دفاع میکنی خودش صاف ...

قششششنگ معلومه انقدر این کارو کرده که حتی قبح نداره براش.راحت میگه فقط رابطه می‌خوام.معلومه قبلاً هم داشته.تا ده سال بعدم متنوع داره دیگه خودش گفته

حـٰالِ مـَـن خــوب است... امـّا تــو بٰاور نَکـن...
خوبه خودش داره راحت و واضح میگه فقط برای س.ک.س میخوامت. ناراحت نیستی ازش؟ هنوز عاشقشی؟

نه ناراحت نیستم 

چون می‌دونم نسبت ب همه چشم نداره چون ثابت شده این موضوع برام من ایشونو میشناسم

2706