2733
2734
عنوان

سگمو زدم چون دوتا جوجه گنجشک بدبخت کشت😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1012 بازدید | 68 پست
سگ طبیعتشه برای چی زدیش؟ نباید میذاشتی بره سمت جوجه‌. 

در باز بود رفت تو حیاط این گنجشکا هی بچه میارن تا بال در بیارن پدرم در میاد اعصابمو خورد کرد زدمش نه محکم

آلبالوچه سایتم همیننن 😅🦦

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا سگه نژاد داره ۹ ماهه پیشمه تا حالا همچین غلطی نکرده بود

توخونه میگرده همینجوری؟خوب سگه دیگه معلومه دستش برسه اینکار می‌کنه..اون بیچاره هام نفله شدن رفت...

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
2731
الهی باهمون دست که زدیش دستت بشکنه احمق نمیدونی طبیعیتشه دست رو حیوون بلند میکنی؟؟

به خاطرسگ میگی دستش بشکنه؟؟خوبه حالت؟ مرزهای روان وطی کردین شماها

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم

آیا متوجه شد برای چی کتک خورده 

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

دیگه طبیعت سگ هست، اینها غذاشون هست ، نباید می زدیش! 

مثل اینه که تو خورشت مرغ بخوری بعد یه وگان بیاد با چوب تو رو بزنه!

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2706