2733
2739

سلام میخام یه دسر درست کنم تو لیوان بصورت تک نفره سرو شه

این رسپی من دراوردی من هس نظر بدین خوب میشه یا نه

بیسکوییت پتی بور خورد شدع

خامه قنادی فرم گرفته

موز و توت فرنگی

گردو و پسته و سس شکلات

اینارو لایه لایه بریزم تو لیوان

خوب میشه یا ن

لطفا همه جواب بدین برا همه

به جای پتی بورنرمه کیک شکلاتی بریزی فکرکنم بهتربشه 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

رو بیسکوییت باید یه چیز نرم ریخته بشه بعد بقیه مواد

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil

فقط یه فکری برای اون لایه بيسکوئيت بکن، چون اگه بخوای لایه لایه بریزی خامه به خوردش نمیره و خشک میمونه 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
2706