2752
2734
عنوان

یک سوال

97 بازدید | 19 پست

چرا تو فیلما وقتی می‌خوان چیزی بنوشن لیواناشونو بهم میزنن😂نخندین سواله خوب نمی‌دونم😂🙈

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میگفتن رسمه ینی قضا و بلا بخوره تو سراین لیوانا

اون صداعه که ازش میاد ی اصطلاح ینی شکستع صدقه سرشون شده و خودشون سالم میمونن

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
میگفتن رسمه ینی قضا و بلا بخوره تو سراین لیوانا اون صداعه که ازش میاد ی اصطلاح ینی شکستع صدقه سرشون ...

اهااا گفتم حتما یک دلیل داره چه باحال😂مرسی

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....

درود

اینکارشون یه اصطلاح به نام Chears هست که با این کار اشون میگن به سلامتی نوش جان باشه یه جور فرهنگ خودشونه

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
اهااا گفتم حتما یک دلیل داره چه باحال😂مرسی

فدات

سوال دیگه نبود؟

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

این کار یه ریشه تاریخی داره ، در گدشته پادشاه ها و بزرگان وقتی به دیدار هم میرفتن ،چون ممکن بود شراب هم دیگه را مسموم کنن،قبل خوردن جام ها را به هم میزدن و از شراب هم دیگه تو جام طرف مقابل میریختن ،و الان به ما رسیده

و مرگ سالهاست ،هر چه در من میگردد،چیزی برای کشتن پیدا نمیکند😔
درود اینکارشون یه اصطلاح به نام Chears هست که با این کار اشون میگن به سلامتی نوش جان باشه یه جور فر ...

اهااا ممنون

بچه ک بودیم مامانم میگفت یه وقت اینکارو نکنید هاااا وگرنه نوشیدنی حروم میشه و خوردنش گناهه😁😁

😂عه

2706