2733
2734

روزام باگریه میگذرع..اسیب دیدم..خیانت دیدم..بازی داده شدم..داغونم🙃🙃🙃🙃

چی واسه ارامش اعصاب خوبه؟؟؟ چی استفاده کنم؟؟؟فکرم میره سمت سیگارولی تاحالانکشیدم میترسم..

پول پول پول خوبه فقط نه هیچی دیگه 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

رو بیار سمت معنویات که هیچی و هیچکس جز خدا نمیتونه آروم کنه ادمو

آدم وقتی به بزرگی خدا و عادل بودنش فکر کنه دلش آروم میشه برای درد هاش مرهمی هست

ضمن اینکه دمنوش هایی مثل گل گاو زبان هم آرامش بخش هستند 

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!
2740

سیگار؟؟!!🙄🙄🙄

میگی چی حالمو خوب می‌کنه بعد می‌خواین با سیگار خودتونو نابود کنید؟!!!🙄😶

خواهشاً به خودتون بیشتر آسیب نزنین 

برای بهتر شدن حالت دعا میکنم 🤲

#واجب-فراموش_شده#بی_تفاوت_نباشیم

حرف زدن با خدا  و سعی کن هر چی ک بهت آرامش میده خودتو سرگرم کنی البته سالم باشه     و اگ ب نظرت رو تو جواب میده تراپیست     به هر حال هر آسیبی یه مدت طول میکشه ک خوب شه نباید انتظار عجیب قریب از خودمون داشته باشیم

خدایا منو تنها نذار ...

یاد زمانی افتادم که بخاطر این مشکلات غرق الکل کردم خودمو انقدر الکل خوردم تا کارم به بیمارستان و دیالیز کشید وای چه روزای سیاهی بود تموم شد خدا رو شکر فقط تو سمت سیگار و این مضخرفات نرو تهش نابودی به روش طبیعی حالت رو خوب کن 

سیگار؟؟!!🙄🙄🙄 میگی چی حالمو خوب می‌کنه بعد می‌خواین با سیگار خودتونو نابود کنید؟!!!🙄😶  خو ...

دمنوش سنبل طیب و گل گاو زبان هم خوبه 

حرف خداوند از همشون کارسازتره دل ها فقط با یاد خدا آرامش میگیره 

#واجب-فراموش_شده#بی_تفاوت_نباشیم
2706