2733
2734
عنوان

پزشکی عزیزم ئدارم میام...

| مشاهده متن کامل بحث + 2136 بازدید | 127 پست
کدوم شهر و الان شما دارید برای بورسیه می خوانید یا تازه قبول بشید

کدوم شهر منظورتون اینه ازاد کدوم شهر میخونم یا برای دانشگاه کدوم شهر اپلای کردم؟

بورسیه ایتالیا استانیه آزمون نداره

من دارم برای sat میخونم ( بورسیه امریکا) ولی امید زیادی ندارم 

گلم پریمدیکال ژنگژو اجباریه  برا شاندونگ درخواست دادم که پریمدیکال نرم الان بابام گفت  چ ...

عشقم چاینا مدیکال مصاحبه داره 

مصاحبه اوکی بشی میتونی بری

بله اجباری شده البته دانشگاه های برتر 

من شیان میخوام گران ترین دانشگاه 

یعنی بیشتر بابام خوتست گفت که ارزون چیکار داری و.. 

رتبه اشون خوب نیست 

اونم اجباریه پریمدیکال و ظرفیت ها الان پر شده گلم

"قاتل خودم"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خونه گرفتی؟ من خونه میگیرم

نه گلم هنوز 

فعلا فردا پاسپورت رو باید عکس بگیرم   خوابگاه میرم

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
گلم برو تایپکام رو بخون داداشم ورودی 2022 سچنوا روسیه است  حتما چین  از خیلی لحاظ ها بهتر ...

ممنون عزیزم من خیلی دنبال یه نفر میگردم باهم بریم ولی دودلم امسال پشت کنکور بمونم یا سال اینده برم 

شما چندسال پشت کنکور بودی؟

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️
عزیزمم بسلامتیی کدوم کشور میری؟ منم‌میخوام برم روسیه دودلم برای امسال  توچندسالته؟

18 سالمه برو چین عزیزم من داداشم روسیه است  

نرو    چین خیلی بهتره

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
اره دولت چین هم از سال بعد میکنه

پریمدیکال الان برا معدل پایینا و بعضی دانشگاه ها اجباریهه  

اما خب مثلا شاندونگ پریمدیکال نداره مستقیم میرم کوروس اصلی

2706