2733
2734
عنوان

پزشکی عزیزم ئدارم میام...

2119 بازدید | 127 پست

فردا باید عکس پاسپورت بگیرم مردم از ذوق

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به سلامتی دعا کن منم کار رفتنم جور شه داره پدرم درمیاد با ازمونا

انشالله کدوم کشور

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
2731
عه توهم میری ؟  منم میرم چین    

جدی

کدوم دانشگاه اقدام کردی وردی سپتامبر یا مارس؟

2740
جدی کدوم دانشگاه اقدام کردی وردی سپتامبر یا مارس؟

من دانشگاه شیان خواستم ظرفیت هنوز پر هست 

پریمدیکال من اول میرم گلم

تو کجا ؟

درخواست بدم ؟ 

شاید نیاز داشتیم بهم

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
ایتالیا

اها به سلامتی عزیزم مارات درست شه ادم از بلاتکلیفی میمرهه 

از ته قلبم برات ارزو می کنم سریع کارات درست شه درکت می کنممم

عزیزمم بسلامتیی کدوم کشور میری؟

منم‌میخوام برم روسیه دودلم برای امسال 

توچندسالته؟

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
بله عزیزم پزشکی

قشنگ بخون 

پدر من نزاشت گفت بورس چیه و.. 

گفت نمیزارم بورس بشی 

تو تلاش کن بری بخدا

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
2706