2733
2739

همشش میگمم دیرر شدهه صفر صفرمم نیستمم ولی از استرس نمیتونم بخونم از یه طرفم تو فکر یه پسره ام چکااررر کنممم کمکککک کنیید لطفاااااا

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

پسره حذف

خودتو میتونی با برنامه ریزی برسونی

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسره حذف خودتو میتونی با برنامه ریزی برسونی

پسره رو نمیبینم زیاد خیلی توفکرمه لعنتی

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
2731
چه رشته ای هستی؟؟

تجربی

پسره رو نمیبینم زیاد خیلی توفکرمه لعنتی

از ذهنت گفتم

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤

چقد منی...فهمیدی ب منم بگو....منم کنکوریم...استرس دارم...تو این دو هفته هم هیچی نخوندم....ذهنمم درگیر یه پسره(نیایین بگین بهش فک نکن، قطعا اگ میتونستم فک نمیکردم)... و متاسفانه جزو دانش آموزان خیلی خوب بودم و توی عید هم خیلی خوب خوندم ولی دقیقا از بعد عید ول کردم و با درس نخوندنم دارم گند میزنم ب همه ی تلاشایی ک تا الان کرده بودم و آیندم :)

2740
چقد منی...فهمیدی ب منم بگو....منم کنکوریم...استرس دارم...تو این دو هفته هم هیچی نخوندم....ذهنمم درگی ...

دقیقاااا منم قبل از اون خیلی درس خون بودم😔🥲