2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تو همین سایت گفتن

اسی از اول بارداریت کدوم سمت درد و گرفتگی حس میکردی

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
من کلا درد زیاد حس نمیکنم  من از درد سینه فهمیدم باردارم

حالا دوست داری جنسیتش چی باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
دوست دارم برم براش خرید کنم هیچی بچه‌ی اولمه اصلا مهم نیست 

وای منم عین توام  دارم دیونه میشممممم

چقدر سخته انتظار

من هشت هفته ام.شیراز یه سونوگرافیست هست دوازده هفته سونو میکنه و احتمال جنسیت میده و خیلی دقیقه

دارم بال بال میزنم یکماهی دیگه بگذره برم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای منم عین توام  دارم دیونه میشممممم چقدر سخته انتظار من هشت هفته ام.شیراز یه سونوگرافیست هس ...

من ۱۲ هفته رفتم بهم نگفت اون موقعه انقد عجله نداشتم الان ۱۴ هفته شدم دارم میمیرم از فضولی 😂

من ۱۲ هفته رفتم بهم نگفت اون موقعه انقد عجله نداشتم الان ۱۴ هفته شدم دارم میمیرم از فضولی 😂

وای از انتظار متنفرم متنفر

خداکنه برای منو بگه وگرنه میمیرم

شما دیگع الان فک کنم اگ جای معتبر بری بهت میگن احتمالش چیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای از انتظار متنفرم متنفر خداکنه برای منو بگه وگرنه میمیرم شما دیگع الان فک کنم اگ جای معتبر ب ...

دکتر بهم گفتم ۱۸ هفته برو انومالی شوهرم میگه بزار همون ۱۸ هفته سونو برای بچه ضرر داره 

ولی من دیگه صبرم داره تموم میشه

دکتر بهم گفتم ۱۸ هفته برو انومالی شوهرم میگه بزار همون ۱۸ هفته سونو برای بچه ضرر داره  ولی من ...

من بودم میرفتم🫢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706