2752
2734
عنوان

حالم از خودم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 44 پست
23

خوشگلم عزیز دلم نگران نباش وقتش بشه تو هم ازدواج می‌کنی 

حالا دوستای منم ازدواج کردن همشون که خوشبخت نیستن ما از بیرون نگاه میکنیم 

همش درگیر مادر شوهر و خواهر شوهر هستند 

دوست خودم با یکی رفیق بود ۱۶ سالش بود قصدش از دوستی ازدواج نبود اما ازدواج کرد 

نه عروسی درست حسابی نه چیزی هیچی به هیچی 

بیچاره تا سن بیست سالگی صورتش چروک افتاده بود 

باور کن ازدواج کردن هنر نیست 

باید یک آدم خوب سر راهت قرار بگیره 

بازمانده ای از خیمه های سوخته 💔
نمیگم دوستام بدن ولی منطقی نیست اونا ۱۶ نف بخادتشون ولی من دریغ از یک نفر یا دختر عمم اینقدر سریع خا ...

بخدا اگه کسی شانس و اقبال داشته باشه شکل میمون هم باشه باز خواهان داره ولی امان از بد اقبالی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوشگلم عزیز دلم نگران نباش وقتش بشه تو هم ازدواج می‌کنی  حالا دوستای منم ازدواج کردن همشون که ...

نمیگم ازدواج هنره ولی بااین وضعیت که هیچکس منو نمیخواد هیچکس منو دوست نداره چیکار کنم

باخیلیاشون قطع ارتبلط کردم ولی وقتی فکر مبکنم میبینم حق بااوناست کسی منو نمیخواد

حق با اونا نیس تو خیلی زوم کردی رو این قضیه اونام برای اینکه بسوزوننت اینارو میگن هرکس ام سمتت بیان تور میکننش

حق با اونا نیس تو خیلی زوم کردی رو این قضیه اونام برای اینکه بسوزوننت اینارو میگن هرکس ام سمتت بیان ...

باور کن پسره میاد بمن پیام میده میگه فلان دوستت ایدیش چیه من عاشقش شدم یا میان شماره دوستامو میگیرن برای امر خیر اصلا کسی برای من نیس که بخوان تورش کنن

من اولش اعتماد بنفس داشتم ولی وقتی گذشت دیدم که همه دوستام یکیو برای خودشون پیدا کردن اما هیچکس طرف ...

من ترم ۱ ازدواج کردم ولی دوستام همه بعد دانشگاه طرفشون پیدا کردن ولی انتخاب هاشون عالی بود ولی من فقط نگاه به ظاهر طرف کردم و اینکه زود ازدواج کنم تو فامیل همه رفتن . اصلا توجه نکن به دیگرون فعلا تمرکزت رو درست باشه .هر کس بخت و اقبال خودش داره 

نمیگم ازدواج هنره ولی بااین وضعیت که هیچکس منو نمیخواد هیچکس منو دوست نداره چیکار کنم

صبر داشته باش خواهر 

همین الان بهت گفتم هرکسی ازدواج می‌کنه خوشبخت نمیشه اصلا کافیه تاپیک های اینجا رو بخونی چند درصد راضی هستن ؟ 

تو این چند وقت که اینجا هستم فقط دو مورد دیدم که از راضی بودن زندگیشون میگفتن 

می‌دونم می‌دونم خودمم همینجوری هستم دلم میخواد ازدواج کنم مخصوصا وقتی میبینم همه ازدواج کردن منم دوست دارم سر و سامون بگیرم ولی باید صبور باشی تا وقتش برسه

بازمانده ای از خیمه های سوخته 💔
من ترم ۱ ازدواج کردم ولی دوستام همه بعد دانشگاه طرفشون پیدا کردن ولی انتخاب هاشون عالی بود ولی من فق ...

اینجور که بوش میاد و کسی از من خوشش نمیاد ده سال بعد از دانشگاهم کسی منو نمیخواد چه برسع ازدواج

شاید ولی سعی کن اجتماعی تر بشی به خودت برس آرایش کن کلا دختر سرو سنگین خوب نیس با همه بجوش تا بالاخ ...

همینم بخدا ولی دوستم اصلا گرم نمیگیره پسرا همه میگن چقدر کمیابی چقدر ارتباط باهات سخته نمیدونم باهرکسی قاطی نمیشی بخدا گیج شدم

صبر داشته باش خواهر  همین الان بهت گفتم هرکسی ازدواج می‌کنه خوشبخت نمیشه اصلا کافیه تاپیک های ...

من فقط ازدواج منظورم نیس همینطور معمولی ام منو نمیپسندن خوششون نمیادتو این چندسال یکی بهم نگفته ازت خوشم اومده

2706