2733
2734
عنوان

شوهرم گذشته خوبی نداشته...

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قابل توجه کسانی که میگن گذشته هر کس به خودش مربوطه

گذشته هویت آدم هاست و سخته آدمی که چشمش و بدنش و روحش سالها به کاری عادت کرده تغییر کنه 

شما هم ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازست، روح و روان و بدنت رو فدای یه آدم هرزه نکن

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
روچه حسابی فکر کردین یه ادم بزرگ وبالغ ممکنه صرفا به دلیل ازدواج تغییر کنه؟هرکس هرچی هست بدتر میشه ف ...

چون عزیزم یسری مسائل رو گدرونده واگر اینبار دست از پاخطاکنه ابروش میره

متاهلم👩‍❤️‍👨                                                                            شعور دُر گرانیست ب هرکس ندهندش اقای مثلا محترم درخواست دوستی نده... 
2731
عقد کردین؟ بابا مگه چند سالتونه که به هر قیمتی با هرکس و ناکسی ازدواج میکنین

اره عقدیم

متاهلم👩‍❤️‍👨                                                                            شعور دُر گرانیست ب هرکس ندهندش اقای مثلا محترم درخواست دوستی نده... 
هیچکس تغییر نمیکنه هرکی میگ تغییر کرده داره نقش بازی میکنه و ی ماه نهایت ی سال تو نقشش میمونه بعد خس ...

جالب اینجاست کاری میکنه رفتاری میبینم ازش میشینه ب همه میگه من مشکل دارم 

ن

😔

2740

عزیزم میدونستی این خط قرمز رابطه ازدواجی و مشترک هست ؟؟ چون بعد ازدواج که معجزه نمیشه بلکه اون آدم به شما عادت میکنه و باز هم ذاتش تغییری نمیکنه 

غرق زخمیم ولی قامتان خم نشده 🫡💔
جالب اینجاست کاری میکنه رفتاری میبینم ازش میشینه ب همه میگه من مشکل دارم 

برید مشاور یا جداشو

مگ چندسال زندگی میکنیم ک اونم عذاب بکشیم

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
شاغلی؟مدرک تحصیلی معتبر یا حرفه و هنری بلدی؟ 

ن شاعل نیستم

آدما خودشون باید تصمیم بگیرن واس تغییر خیلیا هستن که گذشته بدی داشتن ولی بعد از ازدواج درست شدن  ...

اره منم فکرکردم ادم شده اگرخودش بخواداره تغییرمیکنه

عزیزم میدونستی این خط قرمز رابطه ازدواجی و مشترک هست ؟؟ چون بعد ازدواج که معجزه نمیشه بلکه اون آدم ب ...

😞😔

برید مشاور یا جداشو مگ چندسال زندگی میکنیم ک اونم عذاب بکشیم

نمیاد اصلا گردن نمیگیره

2706