2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بهداشت منطقه اتون یه دوره کلاس میذاره آموزش زایمان خیلی خوبه غلبه بر ترس و هرچی باید بدونید. خوبه حضور داشته باشید فکر کنم ۸ ساعت هست تو ۸ جلسه

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 

😁😁😁دیگه خربزه خوردی باید پا لرزشم بشینی،😬 ولی خب از حالا که زوده اعصاب خودتو از حالا خراب نکن

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰

ترس رو همه دارن نذر کن ان شاءالله زایمانت راحت باشه ،از الان هم نمیخواد به زایمان فکر کنی خیلی دیگه مونده بیخودی به خودت استرس نده،تازه زایمان با همه سختیهاش نهایتش چند ساعته ارزش نداره چند ماه استرس بکشی،هفته های سی به بعد کم کم بخون راجع به روش های تسریع و راحتی زایمان اطلاعاتت که بالا بره ترست کمتر می شه.

ممنونم از الان دستام میلرزن

عزیزم🥴 ان شاءالله به سلامتی میگذره یه تجربه است، سخته ولی ان شاءالله آخرش شیرینه، بهش فکر نکن از الان با چیزی خودتو مشغول کن،ذکر بگو برای آرامشت

شما طبیعی زایمان کردین دردشاشو میتونستین تحمل کنین

طبیعی بودم چاره ای جز تحمل نداشتم😅 ولی همش منتظر بودم بچم دنیا بیاد ببینمش به همین خاطر یه جورایی جالب بود واسم ترس هم داشتم اما مامای همراه داشتم خیلی بهم کمک کرد استرسم کم بشه و زایمانم راحت بشه

عزیزم🥴 ان شاءالله به سلامتی میگذره یه تجربه است، سخته ولی ان شاءالله آخرش شیرینه، بهش فکر نکن از ال ...

میگن از سه ماهگی به بالا آمپول نوروبین داره اون درد داره و واسه چیه؟ 

2706