2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در  سرویس بهداشتی میگذره معمولا

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...
2731

خوشبحالت فقط مشکلاتت اینان😕منکه در کنار اینا ی بچه کوچیک و اینکه واسه تاریخ زایمانم کلا گیج شدم دارم با استرس میگذرونم تازه استرس زایمان طبیعی🤕😑

از لحاظ روحی نیاز دارم همزمان نزدیک ولیعصر تهران زندگی کنم، اصفهان بگردم، تو حافظیه ی شیراز قدم بزنم، تو مشهد هرروز برم حرم امام رضا زیارت، توی مازندران همه ی غذاهارو امتحان کنم، توی کیش ماشین سواری کنم، عصر ها تو جنگل های گلستان چایی بخورم، غروب خورشیدو از ساحل بوشهر و شب ستاره ها رو از آسمون کویر یزد ببینم:)🚶‍♀️

یه سوال بپرسم عزیزم؟

دیروز یه مطلب خوندم که زمان بارداری کف دست چپ ،زیر انگشت وسط ورم میکنه کمی

یعنی وقتی نسبت به کف  دست راست مقایسه کنی متوجه میشی

بعد اگه این ورم بیشتر به سمت انگشت کوچیک دست باشه دختره و اگه به سمت انگشت شست باشه پسر هست

خواستم بدونم برای شما هم این طوره؟نوشته بود از لحاظ طب فشاری اینطور هست فکر کنم

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...
منم استرس زایمان طبیعی دارم....خب من بچه اولمه

من بارداری دومهه اما الان بیشتر از هرچیز استرس تاریخ زایمان رو دارم ان تی زده ۱۹ اردیبهشت با پریودی میشم ۲۲ اردیبهشت سونو آخرم ک زده ۱ خرداد موندم چیکار کنم هیچ علائمی هم ندارم🤕

از لحاظ روحی نیاز دارم همزمان نزدیک ولیعصر تهران زندگی کنم، اصفهان بگردم، تو حافظیه ی شیراز قدم بزنم، تو مشهد هرروز برم حرم امام رضا زیارت، توی مازندران همه ی غذاهارو امتحان کنم، توی کیش ماشین سواری کنم، عصر ها تو جنگل های گلستان چایی بخورم، غروب خورشیدو از ساحل بوشهر و شب ستاره ها رو از آسمون کویر یزد ببینم:)🚶‍♀️
2706