2733
2739
عنوان

یک صحنه معمولی از یک زندگی عادی📸😅

| مشاهده متن کامل بحث + 12311 بازدید | 349 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کیک خیس شکلاتی(براونی) موادلازم: مرحله اول((1ونیم لیوان شکر+ 1ونیم لیوان شیر+ 1لیوان روغن مایع+ 4ق ...

مرسی گلم💚

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
آره منم کلی حس خوب ازت گرفتم کلی انرژی .مهربونی.قلبم اکلیلی شد 🤩

منم کلی ازت و عکسات حس خوب گرفتم😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️

عکس پروفایل خودم هستم، لطفا کپی نشه❤️
سلام اسی،میگم هلند از آلمان بهتره درسته؟

سلام جانم

من آلمان زندگی نکردم راستش

ولی دوستایی داشتم که از آلمان مهاجرت کردن هلند چون خیلی راضی نبودن

این راضی بودن و نبودنه به خیلی چیزا بستگی داره 

نمیتونم بگم چون من از هلند راضیم پس هلند از همه جا بهتره

سلام جانم من آلمان زندگی نکردم راستش ولی دوستایی داشتم که از آلمان مهاجرت کردن هلند چون خیلی راضی ...

آره واقعا آلمان خیلی مضخرفه،من مدت کوتاهی بودم چون سفرم خیلی خیلی فشرده بود فقط تونستم هامبورگ رو ببینم،داغون شدم دختر داغوننننن،دوستام هلند هستن خیلی راضی ان،همیشه غصه میخورم چرا نیومدم هلند رو ببینم راهی نبودتا هلند واقعا🥲🥲

حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

🥹😆

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
آره واقعا آلمان خیلی مضخرفه،من مدت کوتاهی بودم چون سفرم خیلی خیلی فشرده بود فقط تونستم هامبورگ رو بب ...

ای بابا

ایشالا سری بعد

اینبار اومدی به منم خبر بده دوس دارم نینی سایتیا رو از نزدیک ببینم