2752
2734
عنوان

هرچی دعا میکنم... نذر ..بیفایدس

| مشاهده متن کامل بحث + 837 بازدید | 99 پست

ان شا الله خدا به حق مظلومیت حسینش و تشنگی عباسش حتجتتون رو روا و دلتون رو شاد کنه🌿

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
مگه دروغ میگم چرا یه نفر اینقدر باید زجر و بدبختی بکشه یه نفر تو آسایش و راحتی

خدا همه بنده هاشو دوست داره 

ولی همیشه خیر و خوشبختبت تو ازدواجم نیستا 

تلاشتو باید کنی بسپاری بخدا 

همین  خود من ۳۲ سالمه ازدواج نکردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بفرمایین تاپیکم با عنوان با من تماس بگیرید.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

شما هم دلتون خوشه  ازدواج نکنی یک درد داری  

ازدواج کنی هزار تا درد  می گن بچه دار نشدی   بچت دندون در نیورد    بچت راه نرفت   مدرسه رفت   سربازی رفت  خونه خریدی  اجاره کردی خوردی پوشیدی داماد کردی    هزار تا داستان حرف برات می سازند  اگر هم شوهرت سر به زیر باشه و پول دار    دردش کمی کمتره   کو شوهر پول دار سربه زیر          بشینید خونه ی بابا هاتون یک چشم امروز باز کنید یک چشم فردا  همه چیز براتون فراهمه  

خدا همه بنده هاشو دوست داره  ولی همیشه خیر و خوشبختبت تو ازدواجم نیستا  تلاشتو باید کنی ...

کاش مشکل منم فقط ازدواج بود😔

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
رفتم بیفایده بود بقراننمیشناسی کسی؟

وقت و پولت و حروم نکن

گلم فقط دل ب خدا بده

و یه مهارت خوب برو و تو محیط کار و اطراف نشونه هارو دنبال کن مطئن باش یه آدم لایق میاد

خدایا بغلم کن🤲🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
2706