2752
2734
عنوان

خیلی حالم بدِدلم گرفته از نامزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 83 پست
او نام هر کاری کردن پدر و مادرشون بوده لطف نکردن وظیفه بوده همسرت هم جبران کرده بهتره از این به بعد ...

بقران گفتم بااارها ک وظیفشون بوده اگ شهر دیگ دور از خانوادت معتاد میشدی گردنت میگرفتن؟ توام زحمت کشبدی شده توو اتاق نگهبون ساختمون روو سرامیک خوابیده اینجوری خونه ساخته و کم کم موفق شده میگم دادی دیگ . اما برادرع دیگ خاهرش زنگ میزنه گریه زاری ک نداریم اجاره بدیم خونه نداریم دلش میسوزه میگم خواهرت ک اسایش میخاس چرا با ادمی ازدواج کرد ک طرف نداره خب بسازه از خدا بخاد. خدا ازش نگذره با همین مظلومیت نماییش باعث شد کتک بخورم

حق داری این قدر کرده دیگه الان وظیفه میدونن براش همه ازش توقع دارن منم بودم حرص می خوردم. انشالله خد ...

میگم نکنه من بدم نکنه من عوضی ام که یه دختری ک پدرو مادر نداره رو میخام از لطفِ برادرش بی نصیب بذارم ولی بخدا منم ادمم منم زندگیم روو هواس یبار نمیگه کل مسئولیت روو دوشع داداشمه ها فقط میگه بده بمن بده انگار داداشش مُرده دور ازجون بی ورثه مونده اینا سر اموالش دارن همو میکشن. انقد داغونم بخدا عین زیگیل چسبیده ول نمیکنه نانزدم تا پیشمه روزی ۸ بار بش میزنگه اونبار خاهرم دید گف والا نانزد انق نمیزنگه ک این میزنگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چجوری برا خواهرش داره برا شما نداره شماام بگو زندگی خرج داره ازش پول بگیر که نتونه بده به نظرم نظر مشاورو بپرسی بهتره همه زندگیا درست میشن ولی عمر ادمم میره مامان من با بدو خوب بابام ساخت بابام خیلی خیانت کرد دوبار مادرمو زده من بچه بودم بابام به مامانم پول نمیداد اون روزا گذاشت الان مادرم غرق پوله ولییی عمرشم رفت افسردگی شدید گرفت داغون شد تلاشتو بکن تا دوسه سال درست نشد جداشو بچه هم نیار  تا موقعه ای خوب نشدین

از خدا که پنهون نیست ولی تا می تونید از بنده هاش پنهون کنید🦋
2731
خونه داره رهنه . میگه یه کار شروع کنم همش حله و... میگه تو کاری نداشع باش برا تو ک کم نمیذارم از یطر ...

عزیزم چرا همسرت شما رو می زنه ،دست بزن داره این خیلی بده اول اینو درمان کن

شوهر من پیمانکار بود تا اوضاع خوب بود همش مادر وخواهراش می گفتن برادرمان تاج سره زنت می خواد بره همه جی رو بزن به اسم ما طلاق بگیره چیزی نرسه در صورتی که منم حرفای شما رو میزدم تا بالاخره سرش کلاه گذاشتن الان افسرده شده .اونقدر بزرگش کردن الان باسر خورده زمین 

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .

دلیل مطرح کردنت کمک خواستنه؟

هیشکی اندازه خودت نمیدونه چخبره

ولی تنها کمک من این میتونه باشه که خدا عقل سلیم و آرامش قلب بده بهتوت

مردانى متفاوت اند كه عاشق زنى متفاوت باشند! و زن متفاوت در جوامع شرقى؛ قدرتمند، پيروز و خود راى است!!!
شوهر من پیمانکار بود تا اوضاع خوب بود همش مادر وخواهراش می گفتن برادرمان تاج سره زنت می خواد بره همه ...

شوهرمنم پیمانکار بود پدرومادرش میومدن ازش میکندن میبردن میدادن ب جاریم و برادرشوهرم،منم احمق بودم نه نمیگفتم،حالا برادرشوهرم پولدارشده ماهی 50وخرده فقط حقوقشه با مزایای توپ،پدرشوهرمم دیگه یاد گرفته مستقیم نمیگه پول مثلا دست میزنه ب کاری بعد زنک میزنه ندارم و فلان اینام مجبورن بش بدن،حالاما موندیم و بیکاری شوهرم و حسرت خودم ک چرا احمق بودم

لطفا خودتون رو خسته نکنید ،هیچ درخواست دوستی قبول نمیکنم
شوهرمنم پیمانکار بود پدرومادرش میومدن ازش میکندن میبردن میدادن ب جاریم و برادرشوهرم،منم احمق بودم نه ...

انوروز رفته باهاشون حرف بزنه کا لااقل طلبش بدن آپارتمان وزمین زده به نامشون اما طلب رو می تونه بگیره ..یکی از شوهر خواهراش خواسته کتکش بزنه .فرار کرده اومده به کلانتری هم زنگ نزده بس که بی عرضه وبچه نیست. شوهر خ اهرا آنقدر خودشونو موجه نشون دادن کسی باور نمی کنه میگن کارمند بهزیستی ومهندسی پتروشیمی چراباید اموال برادر زن رو بالا بکشن .در صورتی که صحبت بیست میلیارد پوله 

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
حق داری این قدر کرده دیگه الان وظیفه میدونن براش همه ازش توقع دارن منم بودم حرص می خوردم. انشالله خد ...

فقط چشم بردارن از ما . الان بهش زنگ زدم میگه خواهرش زنگ زده. الان من حساسم؟؟ روزی ده بار خواهرش زنگ میزنه کجایی چیکار کردی. منم حرص میخورم میگم اخه مگه زندگی نداره چرا سرش ب زندگیش گرم نیس فقط فضولو نخوده یبار پیام داده نامزدم توو گوشی شوهرم دیدم ک دسم بود . نوشته منو پای زنت دادی اونیک برا هم می مونه خواهرو برادرن ن شوهرم ن زنه تو. الکیااا چسبیده ب شوهرش اونبارم پیام داده زنع کثیفت نمیذاره بم خونه بدی . گوشی نامزدم دسم بود داشم ازش عکس میگرفتم ک این پیام ادمد جیگرم سوخت. تا یچی ب نامزدمم میگم میگه بیخیال یبار گفتی خودمم میفهمم چیب چیه

عزیزم چرا همسرت شما رو می زنه ،دست بزن داره این خیلی بده اول اینو درمان کن

سر این خواهرش ک خدا ازش نگذره زد منو . خواهرشم باردار بود دو ماه  نشده بود بخدا من ب اون طفل کار ندارم گریه کردم گفتم پدرو مادرت ک نیستن اما شاهد باشه روحشون ‌ک ب ناحق دست بم زدی بخدا فرداش خواهرش زنگ ک بچش سقط شده نیم ساعت دیرتر میرسیده می مرده . از داخل خونریزی کرده بود عملش کردن. بخدا من دلشو ندارم نفرین کنم فقط گفتم  دنبال بچه امیدوارم بدوئه توو یسال ک ازدواج کرده دومین سقطشو دوبارشم منو ک زده بود داداش سرش اونجور شد. انقد داغونم کل فامیل حسرت میخوردن ک چرا من زنه مثال پسرشون نشدم دخترع بدی نیسم ک  بعد چرا قسمتم اینجور شد. خودش بد نیس بزرگترت بالا سرش نیس ایناام دورمون کردن . میگن خودمونم بکشیم گوشتمونو بفروشن بخورن

پدر خودتم پولداره؟ اخه می گی خواستگار زیاد داشتی یا خیلی خوشگلی.؟ ببخشیدا برام سوال شد🤭

من پدرم وضعش معمولیه ولی منو خواهرامو نذاشته آب توو دلمون تکون بخوره تا حالا دست بهمون نزده ک این بخاطرع خواهرش منو زد ب خانوادمم نگفتم خجالا میکشم. اما چهرم خیلی خوبه شایدم بخاطر چهرم زیاد خواستگار داشم. قسمت و پیشونی نوشت کاش قشنگ باشه . انقد دلم خونه بخدا ارزوی مرگمو بارها از دست فضولیع اینا کردم انگار خواهرش زنش بود و من هوو رووش اومدم همش میگه زندگیت حق منو زحمتامه . با اینک خودش منو پسند کرده لعنتی

2706