2733
2739

مال پژوهشمه ۱۳۹ سواله میدونم زیادهه ولی استاد راهنمام خیلی گیره مجبورممم🥺

لطف کنید برام انجام بدید دعا میکنم به همه حاجتای قلبیتون برسیننننن❤️ مرسی پیشاپیش 

سلام دوستان وقتتون بخیر

ممنون میشم اگر همکاری کنید و چند دقیقه از وقتتون رو به پر کردن این پرسشنامه اختصاص بدید 🙏

https://survey.porsline.ir/s/mcI0jZKj

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

اطلاعاتتون کاملا محرمانس چون هیچ نام و شماره ای نمیخواد فقط سن و وضعیت تاهل و جنسیت

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

دارم پر میکنم

سوال 22 اشتباه تایپی داره به ستوه می آورند، نوشته شده سطوح   

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دارم پر میکنم سوال 22 اشتباه تایپی داره به ستوه می آورند، نوشته شده سطوح    

عه مرسی عزیزم الان درست میکنم

2731

انجام شد

جالب بود

و خوبیش این بود که سوالا و جوابا طولانی نبود 😊

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
انجام شد جالب بود و خوبیش این بود که سوالا و جوابا طولانی نبود 😊

خیلی لطف کردی عزیزم❤️

خیلی لطف کردی عزیزم❤️

💖💖💖💖 💖