2733
2734

محترمانه با خواستگار 

سئوالای بپرسیم ک ن حیا و حرمت بریزه 

هم بفهمیم چجوریه 

ب هم میخوریم یا ن

خواهشا گارد الکی نگیرین

اینا لازمه ی شناخته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو جلسات اول تا سوم درباره اش حرف نزنید

و بعد از اون به نظر من برید مشاوره،اون باهاتون صحبت کنه و نظرات رو با تست و مشاوره متوجه بشه و بهتون بگه

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
2731

روابط جنسی اونم توجلسه اول وخاستگاری؟ اصولا این موردروتودوره اشنایی میفهمن ومیپرسن نه اول بسم الله

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

به نظرم اگه تاحدودی از بقیه ی موارد مطمئن شدین ،در این مورد با پیام نظر همو بپرسید 

من یه دختر قوی و مستقلم ،هیچ وقت حتی اگه به ضررمم باشه از حق نمیگذرم ، من مثبت اندیشم ، خوشگلم و از هیکل خودمم راضیم:)میخوام در آینده موفقیت های زیادی کسب کنم ،من عاشق خودمم♡ من معتقدم زمین گرده ، هر کاری کنی یه جوری به خودت بر میگرده ، پس برای دیگران خوبی بخواید ❤🥨

والا ما تو دوران دوستی یجورایی شوهرم غیرمستقیم میفهموند ک طبعش گرمه اولم با فلفل شروع کرد بحثو😂بعد دیگ من میپرسیدم ینی طبعتم ازون لحاظ...گرمه اونم همین سوالو میپرسید...

مستقیم بگو شما طبعتون گرمه یا ن نمیخاد بی تربیتانه بگی ک

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

جلسه اول لازم نیست صحبت کرد به نظرم بعد از چند جلسه حداقل جلسه سوم ، کاملا محترما میتونید بپرسید شما نظرتون درمورد مسائل زناشویی چیه ؟خواسته هاتون از رابطه زناشویی دقیقا چیا هستند ، و به چه چیزی اهمیت میدین؟ 

یا مثلا بگی روابط زناشویی تا چه حد براتون اهمیت داره ؟

و....

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
2706