2752
2734

ترکیب زینک اکساید و الفا زردچوبه میزنم روش

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همون زینک هم خوبه 

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊قضاوت های بیجا رو نمیبخشم . احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه🌿 خوشحال میشم کمکی کنم [ تویی که تا اینجا خوندی،بدون می‌آید روزهای خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش انرژی زا : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
2731
بری پیش متخصص پوست درمان داره قشنگم 

رفتم گلم. گفت اول برو جراح برداره برات بعد بیا لیزر. من میترسم جراحی کنم مجدد جاش کلویید بشه. چون ملا بدنم کلویید سازه

امل رو دیدی؟ بلاگره؟ 

ی همچین اسکاری دارم البته روی بازومه

همتا اسم خـودمه♥
یه کرم خارجی که عسل هم توش داره فکر میکنم الان خیلی گرون شده باشه اگه بتونی پیداش کنی اسمشو دقیق خاط ...

این ‌؟۹۲ تومن 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
2706