2733
2734
عنوان

نمیتونم وام ازدواج ثبت نام کنم

207 بازدید | 46 پست

الان یه ماهه می‌خوام وام ازدواج ثبت نام کنم نمیشه همش میزنه هیچ بانکی دارای اعتبار نیست

استان تهرانم امروزم بانک باز شد شعبه انتخاب کردم ولی زد اعتبار شعبه به اتمام رسیده نمی‌دونم چیکار کنم یه ماه معطل ثبت نام موندم دارم دیوونه میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اردیبهشت اصولا همینه،اگ تو شهرستانا کسی داری ثبت نام کن،زودتر میدن،حدالامکانم بانک مهر ایران بزن

اگه شهرستان بزنم ولی ضامنم ساکن تهران باشه وامو نمیدن؟

منم نتونسم کافی نت گفت از ۲۶ اردیبهشت درگاه بانکا باز میشه

پارسال ۱۵ اردیبهشت باز شد

بابام تو بغلم جون داد وقتی سرشو تو دستم گرفتم یه خره کشید و تمام ادما دورم جمع شده بودن من جیغ میکشیدم ولی هیچکس کمک ما نکرد بابایی من خیلی جوون بود بردیم بیمارستان تو راه التماس میکردم که برگرده برنگشت دکترا گفتن ایست قلبی کرده 🖤🖤 اونم تو سن چهل سالگی شب عید رفت و من تنها شدم😭🖤
اگه شهرستان بزنم ولی ضامنم ساکن تهران باشه وامو نمیدن؟

من شهرستانم باز نمیشه

بابام تو بغلم جون داد وقتی سرشو تو دستم گرفتم یه خره کشید و تمام ادما دورم جمع شده بودن من جیغ میکشیدم ولی هیچکس کمک ما نکرد بابایی من خیلی جوون بود بردیم بیمارستان تو راه التماس میکردم که برگرده برنگشت دکترا گفتن ایست قلبی کرده 🖤🖤 اونم تو سن چهل سالگی شب عید رفت و من تنها شدم😭🖤
خدانکنه ما روش حساب کردیم میخوام بدم به شوهرم یکمم بزاره روش خونه رهن کنیم

منک خونه خریدم ۴۰۰ تمن از پولش مونده منتظر وامم ۳۵۰ واممه

منم نتونسم کافی نت گفت از ۲۶ اردیبهشت درگاه بانکا باز میشه پارسال ۱۵ اردیبهشت باز شد

منم امروز رفتم کافی نت چند بار بانکای مختلفی اومد ولی وقتی شعبه انتخاب میکردم می‌گفت اعتبار شعبه تموم شده

2706