2733
2734
عنوان

اولین سفر دو نفره میخوایم بریم مشهد، چه قطاری بهتره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2082 بازدید | 116 پست
چرا مگه چطوریه من هیچ وقت با قطار نرفتم 

ببین برا مسیرهای کوتاه تر خوبه 

ولی مثلا مسیر شیراز مشهد 28 ساعت راهه 

خیلیم قطار صدا میده و تکون میخوره یعنی ما اصلا نتونستیم بخوابیم اینقد که تکون میخورد 

یعنی پیاده که شدیم من که عین جنازه بودم 😆😆😆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببین برا مسیرهای کوتاه تر خوبه  ولی مثلا مسیر شیراز مشهد 28 ساعت راهه  خیلیم قطار صدا می ...

عزیزم منم دقیقا شیراز باید سوار شم برم مثلا جایی پس بیخیال   

خدایا کمکم کن جزتو کسیو ندارم .خدایااا تورو خدااااااااا

ما اول اردیبهشت با غزال رفتیم بلیطش 400 تومن بود خودمون شام بردیم پذیرایی کیک و چای داشتن برگشتنی با قطار زندگی اومدیم 800 تومن بود فقط یه جوجه کباب و اب پرتقال دادن . هیچی اضافه تر نداره . به نظرم اگر غذای قطار و هم نخورید بهتر و سالمتره

با خدا باش و پادشاهی کن ... بی خدا باش و هرچه خواهی کن
😆😆😆😆😆حالا برا یه بار امتحان کردن بد نیست بنظرم 

تو قطار شیراز چندتا ازاقواممون کار میکنن گفتن هروقت بلیط خواستین خبر بدین ....دلم میخاد ی سفر برم مشهد ولی چون بار اولمه دوستدارم با اتوبوس برم جاهای دیگه رو هم ببینم 

خدایا کمکم کن جزتو کسیو ندارم .خدایااا تورو خدااااااااا

غزال خوبه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو را غریب دیدم و غریبانه غریبت شدم ، تو را بخشنده پنداشتم و گنه کار شدم ، تو را وفادار دیدم و هر جا که رفتم بازگشتم، تو را گرم دیدم و در سردترین لحظات به سراغت آمدم ،تومرا چه دیدی که وفادار ماندی...
تو قطار شیراز چندتا ازاقواممون کار میکنن گفتن هروقت بلیط خواستین خبر بدین ....دلم میخاد ی سفر برم مش ...

اپلیکیشن علی بابا نصب کنید خیلی خوبه راحت میتونی بلیط بگیری یا اگر تخفیف روی بلیط‌ها باشه فورا بهتون پیغام میدن 

ما با هواپیما از مشهد برگشتیم بلیطمون نفری 1950 شد ولی فردا عصرش پیغام اومد بلیط 750 

خیلی خوبه 

2706