2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برو قسمت دوستان من  از اونجا لغو دوستی بزن

نمیاد اسمش چرا ؟ میدونین اون درخواست داده و من تایید کردم حالا که اقاس میخوام لغو بزنم نمیشه اسمش جز دوستان من نمیاد   اونم همش پیام میده اه اه

ببینید یه چیزی میفرسته طرف بعد گوشیتون نمایش نمیده شما حیرونی چیه بعد روش میزنی اینجوری مینویسه ، خودش توی چت که نمیاد 

اگه به عنوان چت از طرفش اومده که نمیشه ، بنظرم باید یه چی بفرسته گوشیتون بازش نکنه علامت سوال یا خالی باشه به هر حال شکلکی باشه بعد شما بزنی روش بگه خونده نمیشه همون متن انگلیسی رو نمایش بده

ببخشید چطوری میتونم لغو بزنم پیامای فردی برام نیاد ، چه جوری دوستی شو لغو بزنم ؟ اره عزیزم گوشیتون ...

حتما تعداد دوستات زیاده 

برو قسمت دوستان ...بعد برو ته لیست ... با زنگ قرمز فلش زده نوشته مشاهده بیشتر .... اینو که بزنی همه دوستات برات نمایش داده میشه اسم اون آقا رو از اول بگرد پیدا کن بعد لغو بزن

حتما تعداد دوستات زیاده  برو قسمت دوستان ...بعد برو ته لیست ... با زنگ قرمز فلش زده نوشته مشاه ...

یه تعدادی که من درخواست دوستی فرستادم براشون و قبول کردن و چت میکنیم رو میاره بقیه اونایی که هودشون درخواست دادنو من قبول کردمو نمیاره . تشکر عزیزم 

2706