2752
2734
عنوان

پوست و موی خیلی چرب😑

136 بازدید | 26 پست

اگه همچین وضعیتی داشتین و یه راه کار واسه کاهش این چربی سراغ دارین بگین ممنون میشم

روتین کامل و پاکسازی این چیزا رو انجام

ولی انقد چرب میشه ک سریع صورتم برق میفته و جوش سر سیاه میزنم ، موهامم تا چند ساعت بعد حمام خوبه باز چرب میشه

یه راهکار میخام ک کلا ترشح چربی رو کاهش بده

کاربری دست دو نفره، منو خواهرم از بس ترکیدیم دیگه شماره ای واسه عضو شدن نداشتیم ، اینو شراکتی استفاده میکنیم😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حنا میزدم

حنا هم زیاد زدم فایده ای نداره

انگار روغن تراوش میکنه 

کاربری دست دو نفره، منو خواهرم از بس ترکیدیم دیگه شماره ای واسه عضو شدن نداشتیم ، اینو شراکتی استفاده میکنیم😂
2731
برای پوست و موی خیلی خشکم راهکار بگید

اون از چربی بهتره

من تو حموم زندگی میکنم رسما 

هر جا میرم قبلش باید حموم برم

برای پوست آبرسان مناسب بزن و با شوینده مناسب بشور 

برا موهات ی چیز هست میگن چربی کف سرو کنترل میکنه، فک کنم از برند درمالیفت باشه 

مکمل لاکتوزینک درمکس هم خوبه برای کنترل چربی پوست و مو و درمان جوش، در موردش خودت تحقیق کن و بخون، چون مکمله مشکلی نداره بدون تجویز خوردنش

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
خوب وقتی میری حموم موهات رو با فشار انگشتا نشور ک باعث تحریک پوست سرت بشه 

ن درست میشورمشون

همون جوری ک دکترم گفت

باور میکنی اگه یه روز در میون برم دفعه اول از شدت چربی شامپو کف نمیکنه😐

2706