2752
2734
عنوان

تاحالا آشنایی مجازی داشتید؟

141 بازدید | 20 پست

چندوقت بعآشنایی رفتید سرقرار؟ تجربه تون خوب بود یابد

بایکی اشناشدم نزدیکه۳هفتس ازیه شهره دیگه هربارمیخادبیادکنسل میشه یاماشینش خراب میشه یا کاربراش پیش میاد2ساعت راهه زیادم دورنیس حس میکنم قسمت نیس اصن

با من بحث نکنید تواین تورم عصاب ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اولین رابطم با عشقم بود مجازی اشنا شدیم ، خیلی راضیم  

لانگ بودیم بعد همو دیدیم و الانم شرایط ازدواجو فراهم میکنه 

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

من با کسی که باهاش مجازی اشنا شدم الان نامزدم

بعد یکماه داشت اصرار میکرد همو یبینیم منم اولین دیت عمرم بود بعد رفتیم سرقرار اون خیلی کشش داشت به من منم کم کم عاشقش شدم و الان شیش ماهه باهمیم و عاشق همیم💖

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
همشهری بود یا از شهر دیگه

اون تهران من کرج

هروقت قرار داریم ۴ بار راه کرج و تهرانو میره و میاد

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
2706