2733
2734

سلام دوستان عزیز لطفا اگر در خصوص ریزش موی دارویی تجربیاتی دارید که درمان شدید لطفا با منم به اشتراک بزارید

من حدودا یکسال داروی دپاکین مصرف میکردم که باعث ریزش موم شد ازون طرف کلی دکتر رفتم ازمایشم دادم مشکلی نداشتم و داروهایی ام که تجویز میشد بی فایده بود ، مکمل های مختلم امتحان کردم ولی تاثیر آنچنانی نداش

لطفا اگر اطلاعاتی دارید برام بنویسید ممنونم

منم داروی ک کاری تیرویید مصرف می کنم سه ماهه درگیر ریزش مو هستم دکتر می گه طبیعیه!!   شاید به خاطر همین خودش کچل بود!

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
منم داروی ک کاری تیرویید مصرف می کنم سه ماهه درگیر ریزش مو هستم دکتر می گه طبیعیه!!   شاید به خ ...

اکثرا پزشکا هیچی سرشون نمیشه فقط انگار دکون باز کردن ، بهتره خودتون شخصا جستجو کنید راه های مختلفو اصن نزار پیشرفت کنه یکی دوساله جلوشو بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اکثرا پزشکا هیچی سرشون نمیشه فقط انگار دکون باز کردن ، بهتره خودتون شخصا جستجو کنید راه های مختلفو ا ...

انگار دلشون نسوخته ، نمی دونند زیبایی موی سر چقدر برای یه زن مهمه! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2731