2752
2734
عنوان

صورتمو با چی اصلاح کنم ؟

95 بازدید | 15 پست

سلام 

من پوستم خیلی حساسه و اصلا نمی‌دونم با چی اصلاح کنم 

یه بار بند انداختم صورتم تا یکماه پر جوش شد ،چند وقتی هم از تیغ صورت استفاده کردم پوستم نابود شد می‌سوخت و پوست پوست میریخت و موهای صورتم خیلی زود در میان 

نظر شما چیه با چی اصلاح کنم 

هرچه که در فهم تو آید آن بوَد مفهوم تو...

کرم موبر

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم صورتم خیلی حساسه به بند 

بند بندازم جوش میزنم 

تیغ میزنم، هم صورتم تمیز میشه هم مثل لایه بردار عمل میکنه 

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️

وکس ژله ای

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
منم صورتم خیلی حساسه به بند  بند بندازم جوش میزنم  تیغ میزنم، هم صورتم تمیز میشه هم مثل ...

یه مدت تیغ استفاده کردم ولی به پوستم نساخت خیلی بدتر شدم

وکس برا پوست حساس اصلا مناسب نیست.من خودم بند میندازم ولی بعدش بشدت مراقبت میکنم.اصلنم جوش نمیزنم با اینکه پوستم مستعده جوشه

بعد از هرسختی طاقت فرسا،یک معجزه‌ی بی نظیر شکل میگیرد:"إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا"
وکس برا پوست حساس اصلا مناسب نیست.من خودم بند میندازم ولی بعدش بشدت مراقبت میکنم.اصلنم جوش نمیزنم با ...

عزیزم چه مراقبتهایی انجام میدید که منم انجام بدم؟

من پوستم خیلی چرب هم هست 

بنظرتون شمع خوبه؟

2706