2752
2734

سلام مامانا من هفته ۳۵بارداریم چند وقته همش هوس باقالی خام و پخته میکنم بیشتر اوقاتم خوردم یکی تازه بهم گفت نخور خوب نیس ترسیدم😑الان تکلیف من ک این قدر باقالی خوردم چیه؟خطرناکه؟کسی بوده باقالی خورده باشه تو بارداری؟

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فک کنم زردی میاره دیگه نخور خب

میشه گفت از دیشب نخوردم دیگه خیلی استرس دارم بیخیال داشتم میخوردم😭امپول زردیم شنبه زدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه برای منم میگفتم نخور اما من کم می‌خوردم 

اما دوستم میگه خام کیلو کیلو می خوردم 

برای این میگن نخورید که بچه باقله ای نشه که اصلا نظریه علمی نداره بچه های ما که خوردیم طوریشون نیست البته اسم علمیش نمی دونن چیه ما میگیم باقله ای

2731
میشه گفت از دیشب نخوردم دیگه خیلی استرس دارم بیخیال داشتم میخوردم😭امپول زردیم شنبه زدم 

ناراحت نباش دیگه

استرس بدتره

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
نه برای منم میگفتم نخور اما من کم می‌خوردم  اما دوستم میگه خام کیلو کیلو می خوردم  برای ...

مرسی عزیزم یکم خیالم راحت شد 

میگن فابیسم بهش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی عزیزم یکم خیالم راحت شد  میگن فابیسم بهش

اره به خاطر فابیسم هست که نود درصد به خاطر ارث هست اما کم بخور در حد چندتا دونه چون هرچیزی زیادی خوب نیست من کم خونی دارم وقتی می خورم حالم بده میشه 

اره به خاطر فابیسم هست که نود درصد به خاطر ارث هست اما کم بخور در حد چندتا دونه چون هرچیزی زیادی خوب ...

خودکشی کردم با باقالی😑 دیگه غلط بکنم بخورم 

کلا فابیسم نداریم ما بچه اولمم نبود

1
5
10
15
20
25
30
35
40