2752
2734
عنوان

دوجا کراتین رفتم تو این یک سال

69 بازدید | 7 پست

یکیش موادش گاز داشت،گلومو و چشمو میسوزوند،اما صافی کامل داشت

اما دومی گرونتر شد،گاز نداشت اصلا،و صاف شد،اما قیمتش دوبرابر قبلی

کدومش بهتر بوده؟؟

شروع ورزش۶ام فروردین ماه💪خدایاکمکم کن بتونم حرکت ورزشی مورد علاقمو باتمرین منظم بهش برسم💪💪🥲🌹

دومی خوشگلم

...دارم لاغر میکنم خیلی برام سخته اما چاره ای ندارم شدم ۱۱۰کیلو اگه امضامو دیدی بهم تذکر بده ک حتما باید وزنم و کم کنم مرسی باربی جون💕درحال انجام کارهای مهاجرتی هستم...مقصدآلمان...به انرژی مثبتون نیاز دارم خوشگلای من:)

اونی ک خیلی گاز داره و صافی صد میده موادش خطرناک تره 

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونی ک خیلی گاز داره و صافی صد میده موادش خطرناک تره 

آهااا

ولی صافتر از دومی شدا

شروع ورزش۶ام فروردین ماه💪خدایاکمکم کن بتونم حرکت ورزشی مورد علاقمو باتمرین منظم بهش برسم💪💪🥲🌹
2731
آهااا ولی صافتر از دومی شدا

خب چون موادش شیمایی تره،قوی تره

بخاطر همین صافیش بیشتر میشه

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
خب چون موادش شیمایی تره،قوی تره بخاطر همین صافیش بیشتر میشه

👌👌❤