2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ریزش مو داشته؟ تو اون ی سال وزش گرفته شد؟و اون مدت روغن به موهات میزدی یانه؟

وزش ک اره گرفته شد چون من موهام فر و خیلی خیلی پف پفی بود ریزش موهام تازه گرفتم روغنم نه نمیزدم 

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕
وزش ک اره گرفته شد چون من موهام فر و خیلی خیلی پف پفی بود ریزش موهام تازه گرفتم روغنم نه نمیزدم  ...

باید ارگان میزدی موهات خشک نشه

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
چمد ماه روی موهات موند؟

الان یساله انجام دادم اندازه یه وجب از ریشه رشد داشته موهام که فره ولی ساقش هنوزم لخت و نرمه خیلی زشته شبیه قارچ شدم

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕
2706