2752
2734

مادر زنداییم میشه زن برادر پدر شوهرم حالا اینا یه زمانی با هم دعوا کردن ولی خواهر شوهرم هر روز اونجاست حتی خواستگاریش هم رفت مادر شوهرم هم هر جا میرم باهم هستن با جاریش همین مادر زنداییم کلا با هم حرف میزنن هر جا همو ببینین از اینور زنداییم با مادرش اینا قطع رابطه کرده هیچکدوم از اونا نمیان این وسط نمی‌دونم گناه من چیه منو نمیزارن 

چیکار کنم به نظرتون🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

با خودتون استدلال کنید که آیا جای بدی قراره برم ؟ 

نه 

آیا حق دارن اینطوری رفتار کنند ؟ 

نه 

آیا همسرم چون مرد هست در جایگاهی هست که منو محدود کنه ؟ 

نه 

پس شما کار اشتباهی نمیکنه اگر بری 

بنابر این لازم نیست اجازه بگیری 

خودت برو عزیزم 

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
مغزم رگ ب رگ شد جقد نسبتاشون پیچ درپیچخ

اینا رو ول کن این وسط دو تا فامیل با هم دعوا کردن ولی حرف هم میزنن خواهر شوهرم حتی خواستگاریش هم رفت همگی یا هم در ارتباطن این وسط با اینکه دختر دایی من میشه پدر شوهرم نمیزاره برم نمی‌دونم چرا به دختر خودش نمیگه

اینا رو ول کن این وسط دو تا فامیل با هم دعوا کردن ولی حرف هم میزنن خواهر شوهرم حتی خواستگاریش هم رفت ...

چه مسخره 

شوهر کم بود پدرشوهر هم نظر میده تو کجا بری کجا نری 

چقدر عجیب 

لابد مادرشوهرت میره خواهر شوهرت میره فقط تو حق نداری بری 

من بود اتصال میدادم همه رو به رگبار میبستم😁😁😁😁

به خاطر پدرش نمیزاره اگه اون بگه بمبر میمیره  

بگو من میرم به خانوادت نمیگیم تا ناراحت نشن بعدشم بگو دختر داییمه من نمیتونم نرم 

اگر با خانوادت پاشی بری شوهرت بعدش بفهمه چیکار میکنه؟؟

والله انقد قاطیه که مغز قبول نکرد  ببینم کی به کیه  در نتیجه نمیتونم نظر بدم

پدر شوهرم با خانوم برادرش یه زمانی بحثشون شده از قضا نوه اون خانم هم دختر دایی من میشه الان هم بله برونشه پدر شوهرم نمیراره برم با اینکه خودشون با هم حرف میزنن تازه اون خان هم نمیاد هیچکدوم 

چه مسخره  شوهر کم بود پدرشوهر هم نظر میده تو کجا بری کجا نری  چقدر عجیب  لابد مادر ...

مادر شوهرم نمیره ولی خواهر شوهرم میره تازه صبح زنگ زدن مادر شوهرم دعوت کردن مثلاً بزرگتره من هم گفتن ولی تا الان مادر شوهرم بهم نگفته فقط یه بار گفت ما رو دعوت کردن منو نگفت

2706